^

[MWC17] Erato Apollo 7 i Muse 5

Remek Rychlewski

28 lutego 2017

Na tragach Mobile World Congress w Barcelonie jest wielu producentów słuchawek bezprzewodowych. Wyraźnie wejście Apple rozruszało ten rynek.Erato czyli w mitologii greckiej muza poezji miłosnej to producent wyjątkowych słuchawek bluetooth. Propozycje tej firmy podobnie jak Bragi wydają się najbardziej interesujące ponieważ oferują nie tylko słuchawki ale wyposażają je w dodatkowe sensory ułatwiające sterowanie i pozwalające na dodanie rozmaitych funkcjonalności. Jednym przyciskiem możemy odebrać połączenie lub porozmawiać z Siri.

Apollo 7 to klasyczne (aż zabawne że kategoria produktów która ma zaledwie pół roku staje się klasyczną) pozbawione kabla łączącego słuchawki Bluetooth. Są jednak bardzo lekkie – zaledwie 4 gramy wagi (każda). Są również wodoodporne (IPX5)
Za komfort jaki daje ten sprzęt przyjdzie nam zapłacić 279$. Według mnie stanowczo brzmią lepiej niż AirPods. Są poza tym mniejsze. Tak samo jak produkt Apple ładują się przez włożenie do wygodnego etui.

Muse 5 to bardzo ciekawa propozycja. Dostępne są jednak narazie tylko w przedsprzedaży. Są znacznie większe niż Apollo 7 ale oferują poza zwykłą funkcjonalnością również aktywne wyciszenie. Tak jak mniejszy brat są zgodne z normą iPX 5, więc nie straszny im wysiłek w siłowni. Wspierają ponad to funkcję 3D Surround Sound.

Witryna Erato Apollo 7 – eratolife.com
Witryna Erato Muse 5 – eratolife.com

Komentarze (0)
L

0 komentarzy