Wybierz Strona

iPhone 8 z wydajniejszą baterią

iPhone 8 z wydajniejszą baterią

  • 0
  • 24.02.2017
Redakcja

Czy zapewnienie dłuższego czasu pracy na baterii byłoby dla właścicieli starszych iPhone’ów argumentem dla przesiadki się na nowy model? Z pewnością dla wielu tak. Apple właśnie na to liczy i według analityków Morgan Stanley, iPhone z ekranem OLED ma charakteryzować się dużo dłuższą pracą na baterii. Twierdzą oni, że wielu klientów posiada maksymalnie dwuletni telefon (szczególnie w Chinach) co może stłumić popyt na nowy model. Zastosowanie lepszej baterii może znacząco zmienić nastawienie konsumentów. Analitycy oczekują także, że Phone 8 będzie miał widoczne zmiany konstrukcyjne, możliwość bezprzewodowego ładowania, czujniki 3D oraz zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji. Jednym słowem, znów potwierdzają się informacje, o których wspominano we wcześniejszych doniesieniach.

Znany analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities twierdzi, że projekt nowego iPhone’a zapewnia miejsce dla większej baterii o pojemności 2700 mAh w kształcie litery„L”. Kuo wspomina, że będzie charakteryzować się porównywalną żywotnością baterii do modelu Plus. Dla porównania, iPhone 7 posiada akumulator o pojemności 1960 mAh a iPhone 7 Plus 2900 mAh.


Źródło i zdjęcie

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!