^

iPhone 8 z wydajniejszą baterią

Redakcja

24 lutego 2017

Czy zapewnienie dłuższego czasu pracy na baterii byłoby dla właścicieli starszych iPhone’ów argumentem dla przesiadki się na nowy model? Z pewnością dla wielu tak. Apple właśnie na to liczy i według analityków Morgan Stanley, iPhone z ekranem OLED ma charakteryzować się dużo dłuższą pracą na baterii. Twierdzą oni, że wielu klientów posiada maksymalnie dwuletni telefon (szczególnie w Chinach) co może stłumić popyt na nowy model. Zastosowanie lepszej baterii może znacząco zmienić nastawienie konsumentów. Analitycy oczekują także, że Phone 8 będzie miał widoczne zmiany konstrukcyjne, możliwość bezprzewodowego ładowania, czujniki 3D oraz zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji. Jednym słowem, znów potwierdzają się informacje, o których wspominano we wcześniejszych doniesieniach.

Znany analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities twierdzi, że projekt nowego iPhone’a zapewnia miejsce dla większej baterii o pojemności 2700 mAh w kształcie litery„L”. Kuo wspomina, że będzie charakteryzować się porównywalną żywotnością baterii do modelu Plus. Dla porównania, iPhone 7 posiada akumulator o pojemności 1960 mAh a iPhone 7 Plus 2900 mAh.


Źródło i zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy