^

Mój Mac Magazyn na MWC17 Barcelona

Przemysław Marczyński

25 lutego 2017

Zapraszamy Was na intensywny czas na łamach serwisu Mój Mac Magazyn oraz w naszych kanałach społecznościowych Facebook i Twitter. Od jutra będziemy dostarczać Wam najświeższe informacje z targów Mobile World Congress w Barcelonie. Wydarzeń które będziemy chcieli Wam przybliżyć będzie naprawdę dużo, zaczynając od konferencji Samsunga, Nokii, a kończąc na rozmowie o kierunku rozwoju mobilnych urządzeń z HP czy bezpieczeństwie z osobami odpowiedzialnymi za Kasperskiego. Znacznie częściej w tym czasie będzie pojawiać się MacPodcast. Również treści wideo będą Wa przybliżać klimat targów.
Koniecznie śledźcie hasztag #MWC17MojMac gdyż pod nim będziemy publikować najważniejsze informacje. Utworzyliśmy również odpowiednią kategorię na stronie pod którą znajdziecie wszystkie wpisy z MWC Barcelona. Zachęcam również do śledzenia Remka na jego prywatnym profilu Twittera gdzie zapewne będzie publikował mniej oficjalne treści. Moje konto również będzie nadawać więcej informacji niż zwykle.
W przygotowaniu relacji z targów pomagają nam fantastyczni ludzie z: mpFirma, Synology, iDream, Fritz! i Bewood. To w dużej mierze dzięki nie będziecie mogli przeczytać o najważniejszych premierach z MWC Barcelona 2017.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy