^

Kolorowe AirPods'y

Redakcja

23 lutego 2017

Wczoraj firma ColorWare ogłosiła, że przyjmują zlecenia na barwienie słuchawek AirPods. Można je będzie pomalować na jeden z 58 kolorów (w tym metalizowanych, błyszczących i matowych). Co ciekawe każda słuchawka może mieć zupełnie inną barwę. Cena usługi dla samych słuchawek to 299 dolarów, natomiast razem z etui o 40 dolarów więcej. Czas oczekiwania na wykonanie usługi to 10 – 12 tygodni.
Chociaż cena samego malowania przekracza wartość samych słuchawek, chętnych na spersonalizowanie swoich AirPods’ów z pewnością nie będzie brakowało. Jeśli więc jesteś posiadaczem słuchawek od Apple, ale uważasz biały kolor za nudny i chciałbyś go profesjonalnie zmienić. Nic prostrzego, musisz mieć tylko wolne 300 dolarów i dużo cierpliwości.
Liczymy, że Apple niebawem wprowadzi nowe kolory swoich słuchawek i nie będzie trzeba korzystać z usług firm trzecich, by dopasować je do swojego stylu.
Źródło | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy