Wybierz Strona

Elastyczne ekrany w iPhonie?

Elastyczne ekrany w iPhonie?

  • 0
  • 15.02.2017
Redakcja

Według nowego raportu Bloomberga, Apple rozważa współpracę z chińską firma BOE Technologies jako potencjalnego dostawcy ekranów dla swoich urządzeń. BOE byłaby pierwszą firmą spoza Japonii i Korei Południowej dostarczającą wyświetlacze dla iPhone, i która pracuje nad elastycznym ekranem AMOLED.
Doniesienia wskazują, że Apple poszukuje wyświetlacza nowej generacji dla przyszłych iPhone’ów. Firma z Cupertino testuje technologię elastycznych ekranów firmy BOE, ponieważ prawdopodobnie stara się ją pozyskać dla swoich urządzeń. BOE prawdopodobnie nie będzie dostarczało podzespołów dla spodziewanego w tym roku iPhone’a koncentrując się na dostawy dla odświeżonego modelu w 2018 roku. Chińska firma jest obecnie w trakcie budowy dwóch fabryk w południowo-zachodniej prowincji Sichuan i zainwestuje w nie blisko 14,5 miliardów dolarów. BOE ma nadzieję produkować 1,6 miliona metrów kwadratowych ekranów AMOLED rocznie.
Spodziewamy się, że Apple wprowadzi technologię OLED w nowych iPhone’ach już w tym roku.
Źródło

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!