^

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #8 nie tylko dla programistów!

Jaromir Kopp

14 lutego 2017

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #8 tym razem nie jest dedykowany wyłącznie programistom! Gorąco zapraszamy również grafików zwłaszcza tych, którzy pracują lub będą chcieć pracować przy budowie interfejsów graficznych.
Jak co miesiąc LET SWIFT – iOS Developers Meet-up dobędzie się we wrocławskim klubie PROZA (Przejście Garncarskie 2, Rynek). Zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko programistów) we czwartek, 16 lutego 2017 na godzinę 19.00. Jak już podkreśliłem, również graficy znajdą spory pakiet informacji im przydatnych.
We czwartek odbędą się dwie prelekcje.

Prelekcja #1
Mateusz Budzar
Profesjonalny developer. Kto to taki?

Bycie programistą nie sprowadza się już jedynie do programowania. Mało tego, nie dość, że nie piszemy już tylko kodu, to bardzo często to od nas zależy powodzenie całego projektu. Jest to bardzo duża odpowiedzialność.
Czy jest w takim razie coś, co jako programiści możemy zmienić? Czy siedząc przed naszymi laptopami, o czymś zapomnieliśmy?
Podczas prezentacji spróbujemy odpowiedzieć sobie na te pytania oraz postaramy się zdefiniować profesjonalnego programistę.

Prelekcja #2 (ta również dla grafików)
Paweł Szymankiewicz
Make Apps Not War

Podczas prezentacji odpowiem na pytanie, co zrobić, by przygotowywany UI był „Developers Friendly”. Omówię flow mojej pracy, a następnie „na żywo” pokażę, co to są i jak przygotowuję style guide’y oraz referencje animacji dla developerów.

Nie dość, że udział w spotkaniu jest darmowy, to jeszcze można liczyć na niespodzianki od organizatora (Droids on Roids)! Wystarczy kliknąć „Wybieram się” na stronie wydarzenia, aby organizatorzy mogli oszacować liczbę uczestników.
ZAPRASZAMY!!!
LET SWIFT – IOS DEVELOPERS MEET-UP #8 LET SWIFT – IOS DEVELOPERS MEET-UP #8

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy