Wybierz Strona

BeatsX już w piątek

BeatsX już w piątek

  • 0
  • 08.02.2017
Redakcja

Beats opublikował informację dotyczącą słuchawek BeatsX. Trafią one do sprzedaży w piątek 10 lutego. To kolejna konstrukcja firmy wyposażona w procesor Apple W1 po Powerbeats 3 i Solo3.
Producent deklaruje 8 godzin pracy na baterii, z opcją szybkiego ładowania (2h odtwarzania dzięki 5 min. ładowania). Słuchawki BeatsX w przeciwieństwie do Apple AirPods są połączone przewodem. Końcówki posiadają magnesy, którymi można je połączyć na szyi w czasie kiedy z nich nie korzystamy. BeatsX mają łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami przez Bluetooth, a chip W1 będzie wspierał połączenia z urządzeniami Apple. Parowanie będzie się synchronizować poprzez iCloud.
Produkt będzie dostępny w czterech kolorach  białym, czarnym, szarym i niebieskim (ale prawdopodobnie początkowo będą w sprzedaży tylko białe i czarne). Mają kosztować w Polsce 679 zł lecz niestety nie wiadomo czy w piątek będą w u nas dostępne.
Źródła: 12 | Zdjęcie

O autorze

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie Mój Mac Magazyn. Pismo z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek. Nie przeocz żadnego wydania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!