^

BeatsX już w piątek

Redakcja

8 lutego 2017

Beats opublikował informację dotyczącą słuchawek BeatsX. Trafią one do sprzedaży w piątek 10 lutego. To kolejna konstrukcja firmy wyposażona w procesor Apple W1 po Powerbeats 3 i Solo3.
Producent deklaruje 8 godzin pracy na baterii, z opcją szybkiego ładowania (2h odtwarzania dzięki 5 min. ładowania). Słuchawki BeatsX w przeciwieństwie do Apple AirPods są połączone przewodem. Końcówki posiadają magnesy, którymi można je połączyć na szyi w czasie kiedy z nich nie korzystamy. BeatsX mają łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami przez Bluetooth, a chip W1 będzie wspierał połączenia z urządzeniami Apple. Parowanie będzie się synchronizować poprzez iCloud.
Produkt będzie dostępny w czterech kolorach  białym, czarnym, szarym i niebieskim (ale prawdopodobnie początkowo będą w sprzedaży tylko białe i czarne). Mają kosztować w Polsce 679 zł lecz niestety nie wiadomo czy w piątek będą w u nas dostępne.
Źródła: 12 | Zdjęcie

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy