^

Apple rozpocznie produkcję iPhone’a 8 wcześniej

Redakcja

7 lutego 2017

Wszystko wskazuje na to, że wytwarzanie iPhone’a 8 rozpocznie się już od czerwca bieżącego roku. Dodatkowo Apple planuje zmniejszenie produkcji obecnych na ryku modeli. Decyzja ta ma zapewnić wg BlueFin Research Partners zapewnienie wyższego poziomu dostaw dla nowego urządzenia. Nie powinniśmy zatem spodziewać się wcześniejszej premiery urządzenia.
Plotki sugerują zmiany konstrukcyjne. W nowym telefonie zastosowany zostanie prawdopodobnie wyświetlacz od krawędzi do krawędzi OLED z przyciskiem Touch ID wbudowanym w ekran. Ponadto zostanie wyposażony w nowy bardziej wydajny procesor A11, lepszy aparat fotograficzny, nowy silnik Taptic oraz ładowanie indukcyjne. Mówi się także o wykorzystaniu danych biometrycznych (takich jak rozpoznawanie twarzy lub tęczówki).
Czy będzie to faktycznie iPhone 8 (lub X) a nie 7s? Czy Apple zdecyduje się na zmiany konstrukcyjne i zmieni swój standardowy cykl produkcyjny? Te pytania pewnie pozostaną bez odpowiedzi do dnia premiery. Chociaż od kilku lat przecieki są na tyle trafne, że oglądanie prezentacji produktowych firmy Apple nie zawsze jest dla nas niespodzianką.
Zródło  | Zdjęcie autorstwa Thadeu Brandão

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy