^

Nowa beta iOS 10.3

Redakcja

7 lutego 2017

Wczoraj Apple udostępniło zarejestrowanym w Apple Developer Center programistom najnowszą wersję beta systemu 10.3 (publiczne bety pojawią się zapewne z kilkudniowym opóźnieniem).
Czekamy z niecierpliwością na oficjalne wydanie systemu. Do najważniejszych zmian w wersji 10.3 iOS należą: funkcja pozwalająca właścicielom AirPods zlokalizować zagubioną słuchawkę w aplikacji Znajdź mój iPhone oraz najnowszy system plików (APFS Apple).
Opublikowano również nowe wersje beta systemów watchOS 3.2 i tvOS 10.2. Pojawiła się także nowa beta środowiska programistycznego Xcode 8.3.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Pawciu

  Jak ma działać znajdź słuchawkę? Czy słuchawki, tak jak Apple Watch łączą się z sieciami wifi? Czy zostawiając je w biurze będę je widział w aplikacji, bo będą połączone z wifi?
  Oczywiście nie ma mowy o namierzeniu słuchawek zgubionych gdzieś na dworze, bo nie mają swojej karty SIM jak iPhone, czy iPad. Nie mają też chyba blokady iCloud, żeby można je zdalnie odblokować, a złodziej będzie mógł sparować je bez problemu ze swoim sprzętem (proszę mnie poprawić jeżeli się mylę).
  Szukając iPhona, który gdzieś szurnąłem włączam sobie dźwięk, który jest donośny i pozwala go namierzyć, jak to ma działać na tych małych pchełkach?

 2. ariel

  Ta beta tak mi zamula 6, że modle sie o update 🙁

  • pemmax

   Czyli na oficjalną wersję jeszcze poczekamy 🙂