Wybierz Strona

Nowy zestaw od Logitech’a

Nowy zestaw od Logitech’a

MK850 Performance to najnowszy zestaw klawiatury i myszki oferowany przez szwajcarską firmę. Nowa klawiatura została wyposażona w odpowiednio wyprofilowane klawisze ułatwiające pisanie. Do tego miękka podpórka pod nadgarstki ma zapewnić komfort użytkownikom. Konstrukcja myszy również została jeszcze lepiej dopasowana do kształtu dłoni.

Nową siłą jaką niesie zestaw MK850 w wsparcie programowe DuoLink oraz Easy-Switch. Pierwsza funkcja pozwala na jeszcze silniejsze predefiniowanie skrótów klawiaturowych i wywoływanie funkcji z klawiszem funkcyjnym „Fn”. Jeszcze ciekawsze wydaje się rozwiązanie „Łatwej Zmiany” która pozwala na pisanie na wielu urządzeniach (iPad, iPhone, komputer) i przełączanie się między nimi za pomocą jednego przycisku. Zestaw działa z macOS od wersji 10.10.


Cena zestawu to 519,00 zł.
Witryna: www.logitech.pl

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!