^

Numer Specjalny 1/2017

Przemysław Marczyński

4 stycznia 2017

Witamy Was w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że wchodzicie w ten czas pełni optymizmu i nowych planów. Z całą redakcją Mój Mac Magazyn życzymy w 2017 roku. My również mamy nakreślone plany które sprawią, że magazyn będzie dla Was coraz lepszym źródłem informacji o Apple i technologii.
Wraz z Nowym Rokiem przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W jednym, potężnym pliku zebraliśmy cały rocznik 2016. Każde wydanie Mój Mac Magazyn poświęcony jest konkretnemu zagadnieniu które starannie opisujemy. W wydaniach znajdziecie również porady, recenzje urządzeń i aplikacji. To wszystko będziecie mieli pod ręką, w jednym pliku.
Grono czytelników Mój Mac Magazyn dynamicznie rośnie w ostatnim czasie. Obecnie zbliżamy się do 10 tysięcy zarejestrowanych osób. Wiele osób nie zna poprzednich wydań magazynu. Dostajemy również zapytania skąd można je pobrać. Postanowiliśmy ułatwić nowym czytelnikom dotarcie do archiwalnych numerów i z myślą o nich szczególnie wydajemy ten numer specjalny.

Życzymy Wam jeszcze raz spełnienia wszyskich postanowień Noworocznych. Niech ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Do przeczytania!
Jeśli jesteście wśród zarejestrowanych czytelników Mój Mac Magazyn nowe wydanie powinno już być w Twojej skrzynkach e-mail.
Wydanie specjalne możecie pobrać tutaj – http://wydania.mojmac.pl/numer-specjalny-12017/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. QDS

    Bardzo fajny pomysł z wydaniem wszystkiego jako jedno archiwum! Gdyby jeszcze w jednym pakiecie było opcjonalnie do ściągnięcia pdf ze wszystkimi poradnikami o NAS Jaromira 😉