^

1/2017 Podstawy iOS

Przemysław Marczyński

23 stycznia 2017

Powodów dla których używamy urządzeń mobilnych od Apple jest wiele. Jednym z nich na pewno jest iOS. Uwielbiamy ten system operacyjny z wielu powodów. Najczęściej jednak pada zapewne „prostota obsługi”. I faktycznie, Apple potrafiło stworzyć najbardziej przyjazne urządzenie obsługiwane dotykiem ekranu. Z czasem jednak w iOS przybywało funkcji i możliwości. Właśnie o nich będziemy chcieli Wam opowiedzieć.
W tym wydaniu poznacie sztuczki ułatwiające życie w iOS. Przedstawimy Wam programy które skrywają w sobie ciekawe możliwości. Pokażemy dogłębnie możliwości AirPlay i zastanowimy się do jakich prac możemy „zatrudnić” iPad’a.

Rozpoczynamy kolejny cykl na łamach Mój Mac Magazyn. Marek Telecki będzie zdradzał Wam tajniki automatyzacji pracy w macOS. Koniecznie sprawdźcie pierwsze porady w naszej sekcji Poradnika. Znajdziecie tam również materiał „Czynniki pierwsze” o tym jak robić lepsze zdjęcia oraz poznacie kolejne możliwości QNAP’a, serwera NAS.
Najnowsze wydanie znajdziecie pod tym adresem – http://wydania.mojmac.pl/styczen-2017/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. DocentJablecznik

  Włączam MojMac – QNAP, wchodzę na Fotoblogię – QNAP i to jako cała podstrona, otwieram lodówkę – QNAP. Producent QNAP swoją natrętną reklamą na wielu portalach zniechęca, przynajmniej wizerunkowo, do siebie. Sprzęt świetny, ale te „przypadkowe” recenzje na wszystkich portalach stają się nudne.

  • pemmax

   QNAP jest naszym partnerem już od prawie roku więc proszę nie być zdziwionym 🙂 U nas brak reklamy tej firmy. Mamy jedynie czysty, smaczny kąsek wiedzy o produktach tej firmy.

   • DocentJablecznik

    Dokładnie tak samo na podobny komentarz reaguje Fotoblogia. Też z mocnym podkreśleniem, że to partnerstwo, a nie reklama…
    Rozumiem, że z czegoś trzeba żyć. Nie mam o to pretensji. Po prostu takie wciskanie wszędzie nawet dobrego rozwiązania QNAP budzi czasem niesmak i uśmiech politowania.

    • pemmax

     Wróć! Nie, żebym zapierał się, że to nie reklama QNAP’a. Chodzi mi tylko, że nasza reklama jest wymagająca i ambitna. Do tego przekazuje dużo wiedzy. Lepszej chyba „reklamówki” nie można sobie wyobrazić. I cieszę się, że doceniasz fakt, że my też pracujemy aby zarabiać pieniądze. Miło mi 🙂