Wybierz Strona

Podcasty i aukcje charytatywne

Podcasty i aukcje charytatywne

Mam nadzieję, że mieliście okazję wysłuchać najnowszego odcinka podcastu. Ten epizod MacPodcastu jest wyjątkowy bo nagraliśmy go z naszymi przyjaciółmi z MacGadki. To wielka przyjemność móc w takim składzie podsumować rok. Jestem pewien, że słuchając tej audycji będziecie się równie dobrze bawić jak my.
Oprócz wysłuchania nagrania mamy również do Was prośbę. Podjęliśmy się wsparcia akcji Pajacyk która serwuje najuboższym dzieciakom posiłki. Na czterech aukcjach wystawiamy kubki Mój Mac Magazyn i MacGadki. Całą kwotę przekażemy bezpośrednio do Polskiej Akcji Humanitarnej która koordynuje Pajacyka. Gorąco Was zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Cała zabawa kończy się już jutro więc musicie się spieszyć. Wielokrotnie wspomagaliście już nas swoimi finansowo. Jestem pewien, że i tym razem okażecie swoje serducho.
Aukcje znajdziecie tutaj:
Kubek Mój Mac Magazyn – http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=49910
Kubek MacGadki – http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26462

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!