Kończymy ten rok podsumowaniem najważniejszych wydarzeń. W tym numerze przeczytacie opinie fantastycznych gości, którzy bacznie przyglądają się temu co dzieje się w świecie IT.

 

Goście

Na łamach Mój Mac Magazyn głos zabrała Natalia Hatalska (http://hatalska.com) opowiadając o trendach w mediach społecznościowych. Joanna Sosnowska (redaktor naczelny działu technologii Wirtualnej Polski) oraz Piotr Gnyp (z WhiteDot) opowiedzą o ty co szczególnie zwróciło ich uwagę w trendach IT.

 

Nie zabrakło również głosów z największych firm technologicznych. Swoją analizę 2016 roku zaprezentowały firmy IBM Polska, Microsoft Polska, mBank oraz Woblink. Warto poznać ich opinie ponieważ kształtują one po części to co zobaczymy w nadchodzącym roku w świecie technologii.

 

Redaktorzy Mój Mac Magazyn również podzielili się swoimi opiniami i wybrali dla Was najważniejsze produkty aplikacje i wydarzenia tego roku.

 

O nowym albumie Apple

W gronie redakcji witamy Jacka Łupinę prowadzącego muzeum komputerów Apple. W kolejnych wydaniach będzie pokazywał Wam historie starych maszyn z Cupertino. Tym razem jednak pokazuje fantastyczny album jaki Apple opublikowało w ostatnim czasie ku pamięci Steve’a Jobsa. To jeden z pierwszych egzemplarzy w naszym kraju dlatego warto zobaczyć i przeczytać o nowym albumie prezentującym historię projektowania maszyn Apple.

 

Wywiad

Jeśli mówimy o projektowaniu to zapraszamy do wywiadu z twórcami niesamowitych produktów w firmie JustMobile. Aluminiowe gadżety które produkuje ta firma to już kultowe urządzenia. A my dopytujemy się jak one powstają.

 

Świetny nowy cykl

Pierwszy odcinek nowego cyklu Michała Koralewskiego – „Czynniki pierwsze” – ma swoją premierę w tym wydaniu. Zobacz jak na przesłanych zdjęciach do redakcji prowadzona jest ich analiza. Najlepiej uczyć się na przykładach z życia dlatego tak bardzo cenne znajdziecie tam rady i sztuczki.

Nie zabrakło również ciekawych recenzji sprzętu, jak chociażby nowy MacBook Pro z Touch Barem. Doskonałe aplikacje na iOS i macOS. Również dział Porad miło Was zaskoczy chociażby tym jak oglądać filmy w chmurze.

 

Gorąco zapraszam do pobrania darmowego wydania Mój Mac Magazyn – http://wydania.mojmac.pl/grudzien-2016/

Może Cię zainteresować: