^

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #6 w przedświątecznym nastroju!

Jaromir Kopp

15 grudnia 2016

LET SWIFT iOS Developers Meet-up już dziś! To może być prawdziwa odskocznia i wytchnienie w przedświątecznym szaleństwie. Jak niemal co miesiąc zapraszamy sympatyków nowoczesnego języka Swift i/lub programowania na platformy Apple na trzy prelekcje okraszone dodatkowymi atrakcjami.

LET SWIFT iOS Developers Meet-up #6

odbędzie się po raz kolejny w Klubie Proza, czyli w samym centrum Wrocławia (Rynek, Przejście Garncarskie 2).
Podczas wydarzenia usłyszymy trzy prezentacje:

  • Kamil Kozub (Warszawa): Good Names = Good Abstraction!
  • Radosław Czemerys (Wrocław): How to build a cross-platform app. Intoduction to React Native.
  • Bazyli Zygan (Wrocław): Rózga dla Programisty

Wszystkie trzy prezentacje powinny zająć około dwóch godzin, a zaraz po nich rozpocznie się networkingowo-społecznościowe afterparty w Klubie Szklarnia!
Wstęp darmowy, jedynie prosimy o oznaczenie w wydarzeniu na Facebooku uczestnictwa w spotkaniu. Organizatorem jest Droids On Roids, którym bardzo dziękujemy! Miło być patronem medialnym takiej akcji.
Więcej o imprezie i prelegentach dowiecie się z oficjalnego profilu wydarzenia LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #6

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy