Wybierz Strona

Promocja w sklepie Apple

Promocja w sklepie Apple

Już w ten piątek rozpocznie się prawdziwy szał zakupów. Ten dzień zwany jest „Czarnym piątkiem” i w Stanach Zjednoczonych jest to drugi miesiąc w roku (po grudniu) gdzie konsumenci wydają swoje pieniądze. Z każdej strony jesteśmy bombardowani promocjami, a z faktu, że w poniedziałek mamy kolejne internetowe święto – Cyberneteczny Poniedziałek (Cyber Monday) – gdzie sklepy internetowe oferują zniżki weekend zapowiada się bardzo pracowicie dla naszych portfeli.
 

Apple dołącza do wyścigu promocji

 
W naszym internetowym sklepie Apple również będzie można kupić taniej urządzenia z Cupertino. W ostatnich latach przeceny te nie były szalone jednak kto planuje zakup sprzętu wówczas warto wstrzymać się do piątku i zostawić w kieszeni sto lub dwieście złotych. Na obrazku z informacją o piątkowych rabatach widzimy Apple Watch. Można się zatem spodziewać, że zegarek Apple będzie głównym aktorem w tym przedstawieniu.

Nasz wyjątkowy dzień na zakupy już za chwilę. Wpadnij w najbliższy piątek załatwić wszystkie prezenty na Święta.

Jak sugeruje cytat ze strony można będzie się spodziewać większej ilości produktów w obniżonych cenach. Chyba, że wszyscy będziemy na święta mieli kupować Apple Watch. Zobaczymy już w piątek czy ten początek weekendu będzie tak wyjątkowy jak zapowiada Apple. A Wy sprawdźcie to razem ze mną klikając w poniższy link.
Piątkowa promocja u Apple – http://www.apple.com/pl/shop/gifts/one-day-shopping-event

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!