Wybierz Strona

#11/2016 Mac w biznesie

#11/2016 Mac w biznesie

Oddajemy w Wasze ręce nowy numer Mój Mac Magazyn. Główna tematyka oscyluje wokół pracy na sprzęcie Apple. W tym wydaniu znajdziecie porady jak zacząć sprzedawać swoje aplikacje na iOS. Mówimy również o tym jak rozliczać się z fiskusem gdy ze sprzedaży swoich programów. Obok tematyki która zainteresuje programistów i tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem dzielimy się doświadczeniem odnośnie prowadzenia własnej firmy na platformie Apple. O problemach na jakie możemy natrafić oraz o tym jak je przełamywać znajdziecie w listopadowym wydaniu MMM.
mmm11_spis
Ważną częścią tego wydania jest również Prezentownik w którym chcemy Was zainspirować do zbliżających się świąt. Koniecznie zajrzyjcie i sprawdźcie jakie mamy dla Was propozycje na upominek dla prawdziwego smakosza technologii. Mamy nadzieję, że ten tekst pomoże przy wyborze ciekawych niespodzianek pod choinkę.
Nie braknie również ciekawych recenzji. Wśród urządzeń znajdziecie kłódkę na Bluetooth, kamerę nagrywającą w obszarze 360 stopni, ciekawą ładowarkę do Apple Watch oraz stację dokującą na dyski twarde.
Życzymy Wam przyjemnej lektury.
Najnowsze wydanie znajdziecie pod tym adresem – http://wydania.mojmac.pl/listopad-2016/
PS. Dziękujemy, że pomagacie nam docierać do nowych osób które sięgają po Mój Mac Magazyn. Obecnie jest nas już 9 tysięcy.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!