^

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #4, czyli trudny wybór

Jaromir Kopp

20 października 2016

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up już czwarty raz przyciągnie w samo serce Wrocławia, do klubu PROZA (Rynek, Przejście Garncarskie 2) miłośników programowania na platformy Apple. Spotkanie rozpocznie się 27 października o godzinie 19.00.

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up

Po raz kolejny Droids on Roids (o której to firmie możecie przeczytać więcej w najnowszym wydaniu Mój Mac Magazynu) zaprasza na trzy bardzo interesujące i zróżnicowane tematycznie prelekcje:

  • Bazyli Zygan: Aplikacja jak malowana
  • Eliasz Sawicki: Time traveling with ReSwift
  • Waldemar Zubik: Xamarin – how to be hipster & mobile developer

 
Więcej szczegółów już niebawem na stronie wydarzenia: LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #4.
Prelekcje mogą zająć około 2 godzin, po których przewidziana jest dyskusja i wymiana doświadczeń. Oczywiście jak na każdej z imprez LET SWIFT przewidziane są konkursy, nagrody i niespodzianki (a dla chętnych piwo dostępne w barze).
Przypomnę, że wstęp za darmo, wymagana jest jedynie rejestracja w wydarzeniu na  FB.
Wiem, że dokładnie o tej samej porze rozpocznie się konferencja Apple, na której to spodziewamy się zobaczyć nowe Maczki, ale: zapis konferencji będzie dostępny w internecie, podczas LET Swift na pewno pojawią się przecieki z najważniejszymi informacjami od Apple. Ja wybieram: LET SWIFT!
LET SWIFT - iOS Developers Meet-up

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy