Wybierz Strona

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #4, czyli trudny wybór

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #4, czyli trudny wybór

  • 0
  • 20.10.2016
Jaromir Kopp

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up już czwarty raz przyciągnie w samo serce Wrocławia, do klubu PROZA (Rynek, Przejście Garncarskie 2) miłośników programowania na platformy Apple. Spotkanie rozpocznie się 27 października o godzinie 19.00.

LET SWIFT – iOS Developers Meet-up

Po raz kolejny Droids on Roids (o której to firmie możecie przeczytać więcej w najnowszym wydaniu Mój Mac Magazynu) zaprasza na trzy bardzo interesujące i zróżnicowane tematycznie prelekcje:

  • Bazyli Zygan: Aplikacja jak malowana
  • Eliasz Sawicki: Time traveling with ReSwift
  • Waldemar Zubik: Xamarin – how to be hipster & mobile developer

 
Więcej szczegółów już niebawem na stronie wydarzenia: LET SWIFT – iOS Developers Meet-up #4.
Prelekcje mogą zająć około 2 godzin, po których przewidziana jest dyskusja i wymiana doświadczeń. Oczywiście jak na każdej z imprez LET SWIFT przewidziane są konkursy, nagrody i niespodzianki (a dla chętnych piwo dostępne w barze).
Przypomnę, że wstęp za darmo, wymagana jest jedynie rejestracja w wydarzeniu na  FB.
Wiem, że dokładnie o tej samej porze rozpocznie się konferencja Apple, na której to spodziewamy się zobaczyć nowe Maczki, ale: zapis konferencji będzie dostępny w internecie, podczas LET Swift na pewno pojawią się przecieki z najważniejszymi informacjami od Apple. Ja wybieram: LET SWIFT!
LET SWIFT - iOS Developers Meet-up

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!