^

Apple potwierdza datę konferencji

Przemysław Marczyński

20 października 2016

Wczoraj na stronie Mój Mac Magazyn pojawiła się informacja o „plotkach” odnośnie nowej konferencji Apple. Dziś mamy już oficjalne potwierdzenie tej wiadomości. Apple rozesłało zaproszenia do mediów mówiące o tym, że już 27 października odbędzie się nowe wydarzenie w kampusie Apple.
Hasło jakie pojawia się na zaproszeniu „Hello Again” (Witaj ponownie) dobitnie świadczy, że nawet w Cupertino wiedzą iż oczekiwanie na aktualizację komputerów trwało zbyt długo. Jedynym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy będzie pokazanie czegoś naprawdę zaskakującego i przełomowego. Tutaj wchodzi w grę wspominany wielokrotnie pasek z ekranem OLED wyświetlający pomocne funkcje w pracy nad aktywną aplikacją. Z drugiej strony pojawiają się w sieci pierwsze plotki nad klawiaturą wykorzystującą technologię znaną z czytników e-booków – cyfrowy tusz e-Ink – do wyświetlania znaków na klawiaturze.
Całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo. Apple uruchomiło już stronę na której będzie transmitowana konferencja – http://www.apple.com/apple-events/october-2016/ Wszystko zacznie się o godzinie 19:00, 27 października 2016 r.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy