Wybierz Strona

#10/2016 – Kupujemy sprzęt Apple

#10/2016 – Kupujemy sprzęt Apple

Wiele osób myśli dziś o zakupie nowego sprzętu. Premierę swoją miały telefony i Apple Watch. Również nowe modele komputerów niebawem powinny się pojawić na rynku. To dobra okazja aby mocniej wejść w temat zakupu sprzętu Apple. W październiku doradzimy Wam jak kupować produkty Apple aby się nie „naciąć”.
Chcecie kupić tanio i bezpiecznie komputer od Apple? Doradzimy jak nabyć używany sprzęt. Pokażemy Ci narzędzia potrzebne do zakupu takiego sprzętu. Pokazujemy także sposoby na zagospodarowanie starych urządzeń od Apple bo jak się okazuje potrafią one jeszcze nas zaskoczyć swoim potencjałem.
W tym wydaniu rozmawiamy równie z Kierownik Autoryzowanego Serwisu Apple Cortland – Mateuszem Masłowskim. Z tej rozmowy dowiecie się jaki sprzęt Apple najrzadziej się psuje oraz, że można naprawić za darmo komputery będące już po gwarancji.
W dziale testów nie zabrakło opisu nowego iPhone’a 7 oraz Apple Watch 2, a także innych doskonałych urządzeń.
Zapraszamy do pobrania nowego numeru na stronie – http://wydania.mojmac.pl

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!