^

Premiera PDF Expert 2

Paweł Ratajczak

26 sierpnia 2016

Readdle to ceniony przeze mnie developer. Jego produktów nie trzeba chyba zachwalać, ale żeby sprawiedliwości stało się tradycyjnie zadość, można śmiało stwierdzić, że aplikacje tej firmy charakteryzują się zawsze wysoką jakością wykonania, godną Apple, a także bardzo dobrym stosunkiem zaawansowania i zarazem prostoty obsługi do ceny.
Kilka dni temu jeden z sztandarowych produktów Readdle – PDF Expert został zaktualizowany do drugiej wersji. Ta zmiana niesie ze sobą szereg poprawek, ale także i odświeżenie i tak eleganckiego interfejsu. Aplikacja zyskała na szybkości, dodano możliwość edycji i wprowadzania zmian w zapisanych formularzach, edytowania i podmiany zdjęć lub grafik w dokumentach pdf. Wersja druga wprowadza także obsługę haseł czy jeszcze lepsze wykorzystanie narzędzi do rysowania.
mbp_pdf
PDF Expert 2 kosztuje $59.99, ale cena ta w 100% odzwierciedla jego możliwości. Oczywiście istnieje 7-dniowa wersja próbna pozwalająca na zapoznanie się użytkownikowi z wszystkimi możliwościami aplikacji przed zakupem. PDF Expert 2 dostępny jest także jako darmowa aktualizacja dla wszystkich obecnych jego użytkowników, co według mnie jest miłym gestem ze strony Readdle.
Witryna: https://pdfexpert.com/

Paweł Ratajczak

Fan Apple, nowych technologii i szwajcarskich zegarków marki Doxa. Fotograf i grafik DTP. Lubiący dobrą kuchnię i elegancką modę męską.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy