^

Mój Mac w Radio Kielce

Przemysław Marczyński

27 sierpnia 2016

Dziś zapraszamy Was wieczorem aby przylgnąć do głośników radiowych. O godzinie 20:00 w audycji CK Mix będziecie mogli posłuchać o tym jak powstawał Mój Mac Magazyn. Podzielę się również informacjami o wydawaniu pisma w sieci – jak to wygląda od kuchni. Jestem pewien, że uda się nam równię porozmawiać o podcaście.
Za mikrofonem razem z Michałem Sierleckim spędzę godzinę. Radio nastawcie na 101.4 MHz. Możecie też posłuchać nas na stronie Radia Kielce http://www.radio.kielce.pl/player/

Posłuchaj radia przez iTunes

iTunes pozwala posłuchać również stacji radiowych. Wystarczy zdobyć odpowiedni link playlisty i wkleić go w odpowiednie miejsce. Tym miejscem jest strumień URL.
W naszym przypadku aby odsłuchać Radia Kielce wystarczy wykonać następujące kroki: z manu Plik wybieramy Otwórz strumień… i wklejamy ten odnośnik: http://www.radio.kielce.pl/themes/basic/radio_1/player/radio-kielce.pls Sprawdźcie czy Wasze ulubione stacje radiowe nie udostępniają takiej możliwości.bo słuchanie radia w ten sposób jest bardzo wygodne.
Do usłyszenia zatem o 20:00 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy