^

Keyboard Case dla iPad Pro 9,7

Redakcja

10 sierpnia 2016

Pojawiła się nowa klawiaturo-obudowa dla iPada Pro 9,7, a ponieważ opis i zdjęcia producenta są bardzo obiecujące to widzę w niej szansę na świetny kawałek narzędzia. Z pewnością bardzo przyda się dla osób które nie mogą się przyzwyczaić do klawiatur ekranowych i/lub które chcą mieć do dyspozycji cały ekran urządzenia na obszar roboczy aplikacji. Niniejsza klawiatura dodatkowo zapewnia solidną ochronę dla iPada Pro podczas transportu i może być także podstawką w różnych sytuacjach i konfiguracjach.

obudowa - 1

Mimo, że iPad jest pomyślany przez  jako urządzenie z interfejsem dotykowym, a klawiatura ekranowa na 9 calowym ekranie „daje radę” to moim pierwszym zakupem (kilka lat temu) była właśnie zewnętrzna klawiatura.

obudowa - 1 (2)

Myślę, że pojawianie się tego rodzaju akcesoriów znacząco wpływa na upowszechnianie także samego iPada, który zdobył już nasze serca, ale nie może się jeszcze mocno upowszechnić w naszych domach.

obudowa - 1 (1)

Oczywiście pierwsze skrzypce grają tu nasze przyzwyczajenie do klasycznych klawiatur. Osobiście bardzo polecam zakup zewnętrznej klawiatury także dlatego, że realnie wpływa na szybszą integrację „świeżego” użytkownika – takiego który po latach pracy na laptopach lub desktopach postanowił przesiąść się na tablet.

Źródło i szczegóły: Logitech

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy