^

#WroAccessible16 galeria finałowa, czyli nasze „Shot on iPhone”

Jaromir Kopp

20 lipca 2016

Czytelnicy Mój Mac Magazynu zapewne już wiedzą, że akcja Łukasza Banaszaka „Wroclaw Accessible Capital of Technology and Culture 2016”, której jesteśmy aktywnym patronem medialnym, dobiega końca. Jednym z elementów finału #WroAccessible16 jest galeria zdjęć zrobionych podczas jej trwania.

#WroAccessible16 również „Shot on iPhone”

Nawiązując do filmów promocyjnych Apple „Shot on iPhone” przypomnę, że wszystkie zdjęcia z sesji #WroAccessible16 robione są za pomocą iPhone 6 Plus, iPad Air 2 i iPhone 6s Plus. Z ponad 10 000 wykonanych zdjęć wybranych zostało prawie 180, które umieściliśmy w galerii na oficjalnej stronie akcji.
W kampanii przedstawiliśmy między innymi: Port Lotniczy Wrocław, Narodowe Forum Muzyki, Wro Art Center, Dolnośląską Szkołę Wyższą, Dostępny trakt „szpilkostradę” na Rynku wrocławskim, Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, Bar „Barbarę”, Kultowy wegański Bar „Vega”, pracownie technologiczne Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej DSW.
Niebawem napiszemy o finale akcji „Wroclaw Accessible Capital of Technology and Culture 2016” więcej, a na razie zapraszam do zapoznania się z wybranymi zdjęciami kampanii ukazującej, jak można przełamywać bariery i własne ograniczenia, działać ponad podziałami i zwiększać szeroko pojętą dostępność.

Galeria:

http://wroaccessible.eu/galeria/
WroAccessible16 galeria finałowa
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy