^

#7 – na wakacje

Przemysław Marczyński

18 lipca 2016

Wykorzystaj potencjał aplikacji i gadżetów na wakacjach. W lipcowym wydaniu Mój Mac Magazyn serwujemy mocną dawkę informacji o tym jak iOS pomaga w czasie urlopu. Przedstawiamy urządzenia jakie warto zabrać ze sobą na wyjazd oraz programy pomoce w każdej chwili urlopu. Natomiast w wywiadzie z Wojtkiem Jabczyńskim rozmawiamy o tym jak zdobyć szczyt Elbrusu.
MMM7_spistresci_3strony
Nie zabrakło również ciekawych opinii na temat Siri w języku polskim, bezpieczeństwie danych, produktywności i starych gier. W stałych cyklach zapraszamy do dalszej części kursu fotografii mobilnej. Przedstawiamy również jak przy udziale QNAPa stworzyć własną chmurę oraz przedstawiamy bezprzewodowy głośnik Heos 5.

Zapraszamy do lektury. Czytajcie tak jak lubicie w PDF, iOS lub przez stronę www.

pobierz_pdf_MMM
itunes_mmm
czytajnawww_MMM

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Krzysztof Kwiatkowski

    Pobrane 🙂 teraz tylko znaleźć czas na czytanie

  2. JanekB

    Mam pytanie przy okazji artykułu o instalacji na czysto. Jak to możliwe że po takiej instalacji (zachowując wszystkie programy sprzed instalacji) jestem w stanie odzyskać mniej więcej 50 GB przestrzeni? Uprzedzę, że mam CleanMyMac i regularnie czyszczę. Czy jest jakieś inne narzędzie, aby oczyścić mac’a ze śmieci sprzed kilku lat?