^

Wygraj audiobooka – „Droga Steve’a Jobsa”

Przemysław Marczyński

15 lipca 2016

Mamy nadzieję, że wypoczywacie, a czas wakacji sprzyja nadrabianiu zaległych książek jakie dokładamy do listy „warto przeczytać”. Jestem pewny, że wśród tych pozycji znajduje się najnowsza biografia założyciela firmy Apple – „Droga Steve’a Jobsa”. Dziś razem z wydawnictwem Insignis oraz Audioteką rozpoczynamy konkurs gdzie do wygrania będzie pięć tych książek w postaci audiobooka.

Jak wygrać?

Wystarczy dołączyć do grona ponad 7000 naszych czytelników i mieć pewność, że jako pierwszy będziesz miał okazję przeczytać najnowsze wydanie Mój Mac Magazyn. Na adres e-mail: konkurs@mojmac.pl prześlij wiadomość z rozwinięciem myśl:
„Steve Jobs był człowiekiem…”
 
Pięć najciekawszych opinii o Stevie Jobsie umieścimy we wrześniowym numerze Mój Mac Magazyn. Autorów obdarujemy także kodami na ten fantastyczny audiobook.

———–

Cieszymy się, że dołączyłeś do grona czytelników!
Twój e-mail z jakiego piszesz na konkurs powinien znajdować się w bazie czytelników Mój Mac Magazyn. Trzymamy kciuki, że to właśnie Ty napiszesz najciekawszą opinię i zdobędziesz tą wyjątkową nagrodzę. Powodzenia 😉

———–

Terminy nadsyłania odpowiedzi

Na odpowiedzi czekamy do 31.07.2016. Po tej dacie na stronie umieścimy informację o zwycięzcach konkursu i przekażemy kody na książkę.

Audiobooki mają „to coś”

Zabawne jest jak człowiekowi zmieniają się przyzwyczajenia. Nie wyobrażałem sobie jak można czytać książki inaczej niż na papierze. Dziś kupuję już tylko e-booki. Coraz częściej jednak doceniam postać audio książek. Podróżuję coraz więcej i w samochodzie nagminnie słucham audiobooków. Audioteka jest tutaj moim głównym źródłem zdobywania nowych publikacji. W ostatnim czasie łapię się na tym, że słucham więcej niż czytam, a super-podukcje takie jak chociażby adaptacje komiksów Thorgala doprowadzają mnie do gęsiej skórki gdy wpływam w dźwięki opowiadanych historii. Dlatego właśnie zachęcam Was do wzięcia udziału w naszej zabawie. Audiobooki mają w sobie coś nowego, coś świeżego i inspirującego. Warto spróbować takiej formy „czytania książek”.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy