^

Od teraz możesz wspierać Macpodcast!

Kuba Baran

23 czerwca 2016

Nasz podcast powoli zbliża się do 6 miesięcy istnienia w sieci. Jesteśmy niezwykle dumni z tego czasu i wdzięczni za to, że znajdujecie co tydzień czas na posłuchanie co mamy do powiedzenia. Wysokie oceny w iTunes i cykliczne pierwsze miejsce w kategorii technologia w rankingu podcastów napędzają nas do dalszej pracy i rozwoju.
Co jakiś czas trafiały do nas sygnały, że chcielibyście wesprzeć nas w jakiś sposób. Długo zastanawialiśmy się jak to zrobić, żeby miało jasną i konkretną formę. Naszą uwagę przykuł portal Patronite. Stwierdziliśmy, że pojawimy się tam i damy Wam możliwość wsparcia naszego podcastu. Po szczegóły zapraszamy Was pod TEN LINK.
Mamy nadzieję, że wiele poszczególnych progów wsparcia pozwoli wszystkim chętnym dołożyć swoje przysłowiowe „trzy grosze” do naszego przedsięwzięcia. Wyższe z nich mają też pewnie bonusy, które mogą okazać się dla Was interesujące. Oczywiście powodzenie tej akcji nie ma znaczenia w kwestii istnienia Macpodcastu. Uwielbiamy ten projekt na tyle, że nic nie powstrzyma nas przed jego kontynuacją.
Kończąc, jeżeli masz ochotę wesprzeć nasz podcast, dajemy Ci ku temu okazję i z góry mówimy: Serdeczne dzięki!
Link: Macpodcast na Patronite.pl

Komentarze (0)
L

0 komentarzy