^

Ovidiu Lascar rysuje karykatury, czyli #WroAccessible16 w krzywym zwierciadle

Jaromir Kopp

28 kwietnia 2016

Oto obiecany film z poniedziałkowej sesji analogowego (czyli bez iPad Pro) rysowania karykatur. Jak wiecie jest to część akcji Łukasza Banaszaka  „Wroclaw Accessible Capital of Technology and Culture 2016” #WroAccessible16, której Mój Mac jest patronem medialnym.
Więcej o tym wydarzeniu dowiecie się ze wpisu: Z luzem, na wesoło i bez iPad Pro… czyli Ovidiu Lascar maluje karykatury #WroAccessible16

Teraz zapraszam na film:

Ovidiu Lascar rysuje karykatury

WroAccessible16-logo
Dodatkowe informacje o akcji #WroAccessible16 „Wroclaw Accessible Capital of Technology and Culture 2016” możecie znaleźć na oficjalnej stronie:

MMM04_partnerzy

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy