^

iPad – kupić czy nie kupić? [PODCAST CYFERKI]

Adam (Lokin) Milk

17 kwietnia 2016
iPad to w mojej ocenie najbardziej kontrowersyjne urządzenie w ostatnich czasach.
Urządzenie, któremu przepowiadam przejęcie wielu mniej lub bardziej ważnych ról w naszych domach. Urządzenie, które ma zastąpić laptopy, komputery stacjonarne i Bóg raczy wiedzieć co jeszcze.
Tylko czemu te wróżby nie przekładają się na statystyki sprzedaży iPada?
Czy decydująca w tej kwestii jest jakaś konkretna wada? Czy może nie dostrzegamy jego wszystkich zalet? A może jednak winne jest samo Apple?
O tym w dzisiejszym podcaście.
Z uwagi, iż sam mogę nie być obiektywny w ocenie sytuacji zaprosiłem do podcastu gości.
Po szczegóły zapraszam jednak do samego podcastu.
Życzymy miłego odsłuchu
@add_mean, @szyder_ i @lokinpl
UWAGA! podcast nagrywany w trudnych kawiarnianych warunkach. To niestety słychać.
Linka do iTunesSoundcloudstrony podcastu.

 

Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Jacek Nawrot

  Ech, ja uwielbiam mojego Ipada Air 2:) Ostatnio olałem starego Iphone 4s na korzyść … „klasycznego” Samsunga solid. I co? NIC! Stary Iphone nie jest mi potrzebny, tak po prostu. Natomiast Ipad – to co innego. Nie umiem się już bez niego obejść. Net, przeglądanie zdjęć, grafiki, dokumenty Office, czytanie, youtube, HBOGO, Netflix, nauka słówek przez Anki, anatomia da artystów… Wszystko szybko, pewnie, bez zwisów najmniejszych. Bateria potrafi wytrzymać czasem i 2 dni. Jako magazyn materiałów referencyjnych spisuje się o wiele lepiej od komputera. Ekran i odwzorowanie kolorów – wzorowe. Kiedyś może kupię Pro i Apple Pencil – do rysowania. No ale chyba zaczekam do 2 generacji (co może potrwać, bo Ipady starzeją się powoli, a mój Ipad 2 chodzi do dzisiaj u kolegi).

  • Lokinpl

   Trudno się nie zgodzić z Twoim zdaniem.
   iPad to świetne urządzenie.
   Niestety przyzwyczajenia sporej części użytkowników trzymają ich mocno przy dotychczasowych rozwiązaniach.
   Osobiście też po cichutku rozważam zakup PRO12. Jednak powodem jest raczej gadżeciarstwo i po trosze chęć powrotu do zabawy z fotografią. 12 cali do obróbki zgjęć to by była „bajka”.