^

Wygraj doskonałą Paczkę Aplikacji

Przemysław Marczyński

18 marca 2016

To co najbardziej cenimy w środowisku Apple to aplikacje. Zarówno OS X jak iOS posiadają prawdziwe perły które w każdym detalu zostały przemyślane i zaprojektowane. W ostatnim już konkursie urodzinowym mamy dla Was wyjątkową nagrodę. Zebraliśmy 11. wyjątkowych programów które w naszej ocenie stanowią trzon, wzór do naśladowania dla innych aplikacji. Staraliśmy się dobrać tak programy aby doskonale się uzupełniały i stanowiły paczkę aplikacji które będą w stanie wykonać każe zadanie. Znajdziecie tu aplikację do utrzymania porządku na dysku, edytor tekstu, edytory graficzne, menedżer plików i haseł. Nie zabrakło również pamiętnika, menedżera zadań i programu do fakturowania po polsku.
Żadna z aplikacji nie pojawiła się tu przypadkiem. Wybraliśmy te produkty których sami używamy i które cenimy najbardziej.

Nagrody…

Do wygrania jest jedna olbrzymia paczka 10. aplikacji.

Things

screenshot
Bezapelacyjnie jedna z najlepszych aplikacji do planowania czasu. Wielokrotnie nagradzana z doskonałym interfejsem. Jeden ze wzorów dla wielu innych podobnych mu produktów.
witryna: https://culturedcode.com/things/

PDFpen

pdfpen
Świetne narzędzie do obróbki plików PDF. Aplikacja daje bogaty wachlarz możliwości edycji dokumentów cyfrowych. Dodawanie linków, zmiana kolejności stron dodawanie elementów i OCR. To drobna część możliwości jakie oferuje ten program
witryna: https://smilesoftware.com/pdfpen

DaisyDisk

daisydisk
Zbyt mało miejsca na dysku? Zastanawiacie się co tak uszczupliło wolną przestrzeń? DaisyDisk rozwiąże ten problem, a przy okazji ten wyborny interfejs…
witryna: https://daisydiskapp.com

1Password

1password
Kto raz użył tej aplikacji ten już nie może bez niej żyć. Menedżer haseł oraz innych danych wrażliwych. Niezbędny program dla osób ceniących bezpieczeństwo i wygodę/automatyzację logowania do rozmaitych portali w sieci.
witryna: https://agilebits.com/onepassword

Affinity Photo

affinityphoto
Gdy pojawił się na rynku mocno zamieszał na scenie edytorów graficznych. Posiada wszystkie funkcje jakie „rasowy” edytor mieć musi.
witryna: https://affinity.serif.com/en-gb/photo/

ForkLift

forklift
Ten dwupanelowy menedżer plików to program który wielu osobom pomagał przy przejściu z Windowsa na Maka. Wypełnił „dziurę” po Total Commanderze i stał się jednym z najbardziej docenionych programów wśród użytkowników z faktu na wygodę zarządzania plikami i serwerem FTP.
witryna: http://www.binarynights.com/forklift/

Ulysses

ulysses
Wyjątkowy edytor tekstu. Minimalistyczny, piękny i wygodny w obsłudze. Przypadnie do gustu wszystkim którzy poszukują programu o dużych możliwościach, a mimo wszystko oddającego autorowi przestrzeń do tworzenia treści.
witryna: http://www.ulyssesapp.com

Swift Publisher

swiftpublisher
Chcesz stworzyć broszurę, ulotkę czy inny dokument? Swift Publisher to domowe studio DTP przy którego udziale uda Ci się bez problemu zbudować z gotowych elementów świetnie wyglądające dokumenty.
witryna: https://www.belightsoft.com/products/swiftpublisher/

CleanMyMac 3

cleanmymac
Kolejny kultowy program w Paczce. Aplikacja pomaga w utrzymaniu porządku. Usuwa stare pliki, odinstalowuje aplikacje, kasuje duplikaty zdjęć i załączniki z Maila. Duże możliwości i znów oszałamiający wygląd interfejsu.
witryna: http://macpaw.com/cleanmymac

Faqt

Zrzut ekranu 2016-03-18 o 06.44.27
Jeden z niewielu programów na naszym rynku pozwalający na wygodne wystawianie faktur.
witryna: http://www.faqt.pl

Day One 2 OS X + iOS

DayOne2-Showcase-001_03
Prawdziwy hit ostatnich tygodni. Nowa odsłona rewelacyjnego pamiętnika który został wyróżniony przez Apple posiada nowy wygląd i wiele funkcji które pomogą nam w tworzeniu i zarządzaniu naszymi notatkami.
witryna: http://dayoneapp.com

Aby uczestniczyć w konkursie należy spełnić 3 proste warunki:

1. Świętuj z nami urodziny MMM i umieść w sieci (Twitter, Facebook lub inne miejsce) życzenia z  okazji #1urodzinyMMM. Może to być wideo, audio lub inna dowolna forma (wiersz:-)). 
2. Linki do opublikowanych życzeń umieście w komentarzu pod tym wpisem. Wybierzemy najbardziej kreatywny pomysł na życzenia 😉
3. Zapisz się do newslettera. To nie tylko możliwość udziału w konkursach ale czytasz jako pierwszy nowe wydania Mój Mac Magazyn.
Regulamin znajduje się pod tym adresem.

Konkurs trwa do 25.03.2016, godz. 23:59.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (10)
L

10 komentarzy

 1. 1maniek1

  To już pierwszy minął roczek,
  Dla Was to jest wielki kroczek!
  Dla mnie niespodzianka wielkie
  Dostać apki wprost z pudełka !
  Dzięki, ze jesteście !!
  1maniek1

 2. Krzysztof Kwiatkowski

  Mam tylko jedno małe pytanie: czemu aby w większości konkursów brać udział trzeba mieć konto na tym facebooku czy twiterze. A co jak ktoś nie ma nigdzie? Proszę sobie wyobrazić że są jeszcze takie osoby. Ja przykładowo chyba tylko poza komentarzem tutaj nie mam możliwości nigdzie wystawić komentarza, a zakładać kont nie zamierzam.

  • pemmax

   Zawsze można tutaj zostawić życzenia…

 3. jakubat

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  Życzę dużo satysfakcji z wszystkiego co robicie 🙂
  https://youtu.be/uhBOD5Qo5dI