^

#2 – Optymalizacja pracy

Przemysław Marczyński

12 lutego 2016

W lutowym wydaniu magazynu pomożemy Wam poprawić wydajność pracy w OS X. Podpowiemy jak optymalizować pracę na plikach w Finderze, uprzyjemnić przeglądanie stron internetowych w Safari oraz ogarniemy natłok poczty e-mail. Zatrzymamy się chwilę nad produktywnością w czasie gdy jesteśmy atakowani na każdym kroku powiadomieniami. Podejmiemy też wyzwanie który z filmowych „Jobsów” jest tym właściwym.
Naszym gościem w tym wydaniu jest Jarek Kuźniar (http://www.goforworld.com) który w wywiadzie opowie o tym jak rozmawiamy w sieci. Będzie także o zmieniających się media tradycyjne pod wpływem internetu.
Jak obiecaliśmy ostatnio obok cyklów które już znajdziecie w Mój Mac Magazyn przedstawiamy Wam kolejny, doskonały materiał. Tym razem Michał Koralewski zabierze nas w świat mobilnej fotografii. Jeśli robicie zdjęcia (nie tylko iPhonem) to będzie coś wyjątkowego. A w kwestii stałych cyklów to wyjątkowymi są nasi polscy programiści tworzący intrygujący program Proud (http://useproud.com).
O innych doskonałych treściach już nie piszemy. Sprawdźcie sami co w lutym mamy dla Was. A! I nie zapomnijcie o konkursie. Nagroda przyda się na wietrzne dni 😉
MMM2

Czytaj tak jak lubisz:

W pliku PDFpobierz plik
Na iPadzie lub iPhonie – w iTunes
W przeglądarce – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Funkcja trackback/Funkcja pingback

  1. [Anime] Szalony naukowiec, SMS i mikrofalówka - witamy w Steins;Gate | Expij.pl - […] Tekst opublikowany także w lutowym numerze MMM. […]