W lutowym wydaniu magazynu pomożemy Wam poprawić wydajność pracy w OS X. Podpowiemy jak optymalizować pracę na plikach w Finderze, uprzyjemnić przeglądanie stron internetowych w Safari oraz ogarniemy natłok poczty e-mail. Zatrzymamy się chwilę nad produktywnością w czasie gdy jesteśmy atakowani na każdym kroku powiadomieniami. Podejmiemy też wyzwanie który z filmowych „Jobsów” jest tym właściwym.

Naszym gościem w tym wydaniu jest Jarek Kuźniar (http://www.goforworld.com) który w wywiadzie opowie o tym jak rozmawiamy w sieci. Będzie także o zmieniających się media tradycyjne pod wpływem internetu.

Jak obiecaliśmy ostatnio obok cyklów które już znajdziecie w Mój Mac Magazyn przedstawiamy Wam kolejny, doskonały materiał. Tym razem Michał Koralewski zabierze nas w świat mobilnej fotografii. Jeśli robicie zdjęcia (nie tylko iPhonem) to będzie coś wyjątkowego. A w kwestii stałych cyklów to wyjątkowymi są nasi polscy programiści tworzący intrygujący program Proud (http://useproud.com).

O innych doskonałych treściach już nie piszemy. Sprawdźcie sami co w lutym mamy dla Was. A! I nie zapomnijcie o konkursie. Nagroda przyda się na wietrzne dni ;-)

MMM2

Czytaj tak jak lubisz:

W pliku PDFpobierz plik
Na iPadzie lub iPhonie – w iTunes
W przeglądarce – kliknij

Może Cię zainteresować: