^

Netflix w Polsce!

Przemysław Marczyński

6 stycznia 2016

Tak mili Państwo. Serwis Netflix dotarł do Polski!. Wspomnimy o tym pewnie jeszcze szerzej ale nie mogliśmy się powstrzymać z krótką informacją bo nie ukrywam, że osobiście mocno czekałem na tą chwilę. Najlepszy serwis z serialami i filmami „na życzenie” już jest 😉 O 19:30 odbędzie się konferencja serwisu Netflix – ces.netflix.com gdzie zapewne oficjalnie zostanie to ogłoszone.

Dobre wiadomości! 
NETFLIX ZREZYGNOWAŁ Z PODWYŻKI? WYGLĄDA NA TO, ŻE NA URODZINY MAMY DOBRE WIEŚCI

netslix2
Wchodząc na stronę www.netflix.pl jest możliwość zarejestrowania się i skorzystania z 30 dni darmowego dostępu do usługi. Wymagana jest karta kredytowa lub dostęp do PayPala. Ceny prezentują się następująco. 7,99 Euro otrzymujemy wersję bez HD z możliwością oglądania na jednym odbiorniku (Playstation, Telewizor, Xbox, urządzenie z iOS). Wersja standard to telewizja w HD i obsługą 2 urządzeń. Pakiet Premium 11m99 Euro – to obraz w Ultra HD i 4 odbiorniki.
netflix3
Wśród filmów nowe pozycje są już z językiem polskim i napisami. Jednak dużo filmów i niestety bajek jest tylko po angielsku. Mamy nadzieję, że jest to tylko kwestia czasu jeśli zostaną przetłumaczone.
netflix4
skitch5
Jakieś słowo komentarza… ale szczerze nie wiem co mam powiedzieć. Wreszcie 😉 Fantastycznie. Lubię to! Ta informacja jest prawdziwą torpedą dla wszystkich fanów dobrych seriali i filmów. Nie dość, że cena jest całkiem przyzwoita. Za najniższy pakiet płacimy 35 złotych. Z abonamentu możemy zrezygnować w każdej chwili. Nie jesteśmy obligowani na korzystanie z usługi przez rok czy dwa. To będzie musiało wymusić na konkurencji odpowiednie decyzje o poprawie jakości usług, o obniżce cen i o sposobie dystrybucji swoich usług. Netflix jest wzorem do naśladowania w wygodzie obsługi serwisu. Jest dostępny praktycznie na wszystkich urządzeniach.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do rejestracji w serwisie Netflix.pl i skorzystania z miesięcznego dostępu do filmów i seriali. Zdecydowanie warto.
Aplikacja jest już na Aple TV. W chwili publikacji brakuje jeszcze aplikacji na iOS.
ATV
Aktualizacja…
Pojawiła się aplikacja w iTunes (na iPhonea i iPada) – link
netflixiTunes
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. steveminion

  Mam pytanko, czy do wszystkiego są napisy angielskie?

  • pemmax

   Do większości tak. Ale pamiętajmy, że oficjalnie Netflix jeszcze nie wszedł do Polski. Powinno się to zmieniać z czasem.

   • Behinder

    Przemku wszedł wszedł :))) Hastings powiedział to wyraźnie na keynote

   • Pawciu

    Do większości tak?! Przecież napisy są do kilkudziesięciu filmów (nie mówię o serialach).
    Netflix w takiej formie na polskim rynku to jakiś żart. Wejście Netflixa w obecnej formie przypomina mi nieudane wejście Ebay do Polski.
    No ale nie ma się co dziwić, debiut w Polsce nie był jakimś mega ważnym ruchem dla Netflixa. W tym dniu ogłosili udostępnienie usługi w 129 pozostałych krajów. Jesteśmy tylko jednym mało istotnym rynkiem ze 130 na których Netflix ruszył.

 2. Maciej Banaś

  Strona netflix.pl przekierowuje mnie na amerykańskiego netflixa. Jeszcze żadnego filmu/bajki/serialu nie znalazłem z napisami w j.polskim :P. Coś robię źle?

 3. Marcin

  Jest aplikacja na iOS, włączyłem chwilę temu i wszystko śmiga

 4. Zdzislaw Landowski

  Mam pytanie, co znaczy 4 odbiorniki ?, to tak jakby pakiet rodzinny w Apple ?, czyli mogę dać dostęp np bratu ?

  • Behinder

   To oznacza że na Twoim koncie można oglądać na 4 urządzeniach co innego w tym samym czasie. Możesz dac dostęp bratu chociaż wlasciwie jest to dla ludzi mieszkajacych w tym samym gospodarstwie domowym. W USA ludzie udostepniali konta znajomym nie bylo to do konca legalne ale Netflix przymykal oko

   • Zdzislaw Landowski

    Dzięki za info, o to mi chodziło 🙂 czyli pakiet rodzinny 🙂

 5. Marcin

  jest na iPada, na iPhone’a jeszcze nie ma

  • Maciej Banaś

   Na iPhone ściągnąłem appkę przed momentem. Tam mam napisy po polsku a na przeglądarce, nie.