^

#9 – Podsumowanie roku

Przemysław Marczyński

10 grudnia 2015

Bardzo mocno pracowaliśmy aby ten numer był wyjątkowy. Jakby nie patrzeć to wydanie będzie z Wami w czasie świąt. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby dziewiąte wydanie Mój Mac Magazyn było odpowiednią publikacją po którą przyjdzie sięgać w chwili odpoczynku. Wierzymy, że się nam udało!
Grudzień to dobry czas na podsumowanie wydarzeń jakie miały miejsce w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Wybieramy tym samym najważniejsze wydarzenia mijającego roku. Mówimy też o aplikacjach oraz gadżetach które wywarły na nas największe wrażenie w 2015 roku.
Jeśli wciąż szukacie prezentów to koniecznie odwiedźcie dział z Prezentownikiem. Nie trzeba wydać fortuny aby fani gadżetów byli zadowoleni z niespodzianki pod choinką. Kwota 100 złotych w zupełności wystarczy. Uwierzcie nam, jest to możliwe 😉
MMM09_2
W tym wydaniu znajdziecie także ciekawe recenzje. Nowe Apple TV, najnowszy serwer NAS od QNAPa. Pojawi się również recenzja aplikacji którą Apple ogłosiło programem roku 2015.
Życzymy dobrze spędzonego czasu z Mój Mac Magazyn.
Darmowy magazyn w PDF Czytaj w aplikacji na iOS Czytaj w przeglądarce

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy