^

Dobre wieści dla fanów Evernote

Przemysław Marczyński

26 listopada 2015

Jestem mocno uzależniony od kilku aplikacji. Jedną z nich jest niewątpliwie Evernote – świetne narzędzie do tworzenia notatek. Sama aplikacja może nie jest doskonała, ma jednak wiele zalet w tym obecność na wszystkich urządzeniach z jakich korzystam. Daje mi to swobodny dostęp do treści w każdym miejscu i sytuacji. Jednak firma Evernote potrafiła zbudować wokół swojego projektu coś ważniejszego – społeczność.
Doprawdy nie mam pojęcia jak z aplikacji do zapisków można stworzyć produkt fanowski. Program który nie tylko będzie wygodnym narzędziem ale również zgromadzi wokół siebie ludzi wręcz „zaślepionych” Evernotem. Nie mam pojęcie ale sam wpadłem w tą pułapkę.
evernote_sklep
Z dużą zazdrością patrzyłem na Evernote Market – sklep z gadżetami – który nie był dostępny w naszym kraju. Zawsze chciałem mieć koszulkę z zielonym słoniem. Do tego świetnie prezentują się dodatki z kategorii „Obszar roboczy”, które mają nam pomóc w organizacji pracy przy biurku. I wreszcie jest. Fani Evernote w Polsce mogą swobodnie kupować w oficjalnym sklepie swojej ulubionej aplikacji.
evernote_koszyk
Z tego co mi wiadomo obecnie nie możemy nabyć tylko skanera Scansnap od Fujitsu (dokładnie ten sam model recenzowałem ale nie w wersji Evernte). Jednak największym problemem jest koszt wysyłki. Potrafi się on wynieś nawet 70 dolarów co stanowi niemal połowę mojego zamówienia.
Jednak czymże jest wysoka cena dla oddanych fanów marki 😉 Dla nich jedyny problemem jest możliwość kupna, koszta są drugorządną sprawą. Evernote Market działa i to jest dobra informacja.
Witryna usługi Evernote – www.evernote.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy