^

PolCaster – pierwsza konferencja fanów podcastów

Przemysław Marczyński

16 listopada 2015

Chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie które w Polsce jeszcze nie miało miejsca. Konferencja PolCaster to spotkanie ludzi, którzy lubią słuchać podcastów oraz tworzą je z pasją i sukcesami. To również spotkanie osób, które chcą zacząć swoją przygodę z tym medium. Jeśli macie ochotę spotkać swoich ulubionych prowadzących audycje internetowe to jest ogromna szansa, że już w tą sobotę będziecie ku temu doskonała okazja.
Uwierzcie mi na słowo, będzie z kim się spotkać. Doskonałych gości jest wielu dlatego wybaczcie, że wymienię tylko kilka osób. Wśród gości pojawić się mają: Marcin Beme założyciel Audioteki, Michał Szafranski autor http://jakoszczedzacpieniadze.pl. Nie zabraknie też Applowych klimatów. Marcin Hinz z Mój Mac Magazyn (a tutaj bardziej jako podcaster KnM) oraz nasz przyjaciel z MyApple – Krystian Kozerawski (http://mackozer.myapple.pl) będą na tym spotkaniu. Sam nie omieszkam się udać na PolCastera więc już w sobotę możemy spotkać się nie tylko wirtualnie.
Program konferencji zapowiada się równie wybornie. Obok prelekcji o przygodach z nagrywaniem podcastów będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach „od zera do podcastowego bohatera”.
Początek konferencji od 9:00. Wcześniej 8:30-9:00 rejestracja.
Data: 21.11.2015. Miejsce: Centrum Biznesowe Ogrodowa 58
ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa (witryna).
Są jeszcze wolne miejsca. Możecie zarejestrować się tutaj. Do zobaczenia 😉
Jesteśmy dumni, że Mój Mac Magazyn jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy