^

Omijanie geoblokad z Getflixem [ KONKURS]

Sebastian Szwarc

4 listopada 2015

Jak wiadomo terytorialne blokady to plaga Internetu. Wiele treści bywa niedostępnych dla ludzi, którzy mają akurat tego pecha, że przebywają w innym kraju niż powinni.
Rozwiązaniem takiego problemu są serwisy VPN i tzw. SmartDNSy.
GETFLIX to dość nowy gracz na rynku tego typu dostawców. Chociaż dostęp do VPN wykorzystać można na wiele sposobów nazwa firmy sugeruje iż pierwotnym przeznaczeniem było udostępnienie mieszkańcom Australii dostępu do Netflixa. Netflix w końcu dotarł na Antypody usługa jest jednak wciąż bardzo popularna także dlatego iż w dodatku do DNSa w pakiecie dostajemy także pełny VPN.
Miesięczny koszt to 3,95$, dostępne są również plany kwartalne, półroczne i roczne.
I tutaj niespodzianka – GETFLIX dla naszych subskrybentów ufundował 5 abonamentów na rok. Aby brać udział w losowaniu należy:
1. Być zapisanym do naszego newslettera
2. Napisać w komentarzu pod tym wpisem chęć wzięcia udziału w konkursie względnie dlaczego przydałby Wam się Getflix.
Czas macie do wtorku 10 listopada. Wyniki losowania ogłosimy na drugi dzień. Szczęśliwcy otrzymają swoją nagrodę od Getflixa drogą mailową.

Komentarze (16)
L

16 komentarzy

 1. MartinPL  

  No dobra, wezmę 😀
  Dziękuję 🙂

 2. Mariusz Ostrowski

  Chętnie 🙂

 3. Mateusz Babiński

  Zdecydowanie jestem zainteresowany, tym bardziej, że kilka dni temu zastanawiałem się nad tym jak dać mojemu AppleTV drugie życie.

 4. darekpoznan

  Nareszcie miałbym Netfilx’a bez czekania na wejście do Polski… Może abo na rok wystaczy by się tego doczekać?

 5. Mateusz Michałowicz

  Chętnie. Do czego mi się przyda? Jak większości, do Netflixa 🙂

 6. MASAKRA

  Co prawda od dawna jestem już zapisany do newslettera i pościągałem sobie PDFy „mmm” do iBooks na maku i zsynchronizowałem z iBooks w iPhonie ale z chęcią wezmę udział w konkursie. Codziennie oglądam Netflixa, Hulu Plus i wiele innych apek na swoim Apple TV, które można oglądać tylko jeśli Apple TV działa na amerykańskich ustawieniach. Co to była by za wygoda żeby co 14 dni nie szukać nowego dostawcy DNS i nie zmieniać numeru tylko zapomnieć o tym na rok i delektować się filmami, serialami i programami TV.

 7. Wakerek

  Oczywiście do Netflixa

 8. angelares

  Zgodnie z przeznaczeniem Netflix – będę własnie w styczniu w Australii na miesiąc więc się przyda:)

 9. iBart

  Bardzo chciałbym uzyskać dostęp do GetFlixa, z racji chociażby tego że nie mam czasu na oglądanie TV w ciągu dnia, a jedynie wieczorem jest duża szansa, że sobie coś u boku drugiej połówki obejrzymy razem! Big Please!

 10. Paweł Nyczaj

  Chciałbym uzyskać dostęp do Getflix ze względu na VPN. Być może skorzystam także z Netflixa, ale przede wszystkim chodzi mi o dobry VPN pozwalający także skorzystać z innych treści dostępnych tylko w USA. Warto przy okazji dodać, iż jedną z przyczyn braku wielu usług typu Netflix w Polsce jest nasz zagmatwany model pobierania tantiem z tytułu praw autorskich, a konkretnie mnogość zajmujących się tym organizacji. Swoje robią też oczywiście warunki licencyjne amerykańskich firm produkujących filmy. Ponieważ internet jest globalny tego typu blokady regionalne nie mają przyszłości i usługi VPN powinny to uświadomić dostawca treści.

 11. Sebastian Biela

  Dołączam sie do konkursu bo moze mi sie uda wygrać dostęp do rożnych niedostępnych serwisóww Polsce. Od momentu kiedy sie przeprowadziłem do Polski to właśnie ten brak dostępu do serwisów jak netflix i hulu mi brakuje.

 12. mikoko

  Jako ze siostra w Anglii ma Netflixa a ja gdybym dostał od Gretflixa dostęp, mieszkając tu w Polsce juz by mi nie było tak głupio

 13. アーウィン神

  Bardzo chętnie bym przygarnął, oglądanie polskich treści za granicą

 14. avatar25

  W koncu by mozna bylo przetestowac netflix.

 15. Behinder

  Ok. Niedługo robimy losowanie. Czekajcie na nowy post 🙂