Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn #6

Mój Mac Magazyn #6

Numer wrześniowy musi być o zdobywaniu wiedzy. Udajemy się zatem w przestrzeń internetu aby zobaczyć skąd czerpać najlepsze kursy. Do przeczytania również wywiad z człowiekiem, który jako pierwszy wprowadzał iPady do szkoły w Polsce. Dowiecie się jak pracuje młodzież TYLKO na urządzeniach Apple w swoich klasach. Badamy również w słowniku czy Mac, a może Mak?
Obok tematu głównego którym jest „Szkoła na Makach”, w tym wydaniu znajdziemy recenzje świetnych aplikacji w tym najnowszego FileMakera oraz jeszcze ciepły edytor graficzny Acron 5. Nie zabrakło recenzji świetnych produktów firmy Nomad oraz najnowszego dysku WD My Passport. W dziale porad poznacie tajniki PDFów w OS X.
Listy do redakcji
Otwieramy nowy dział – Listy do redakcji. Coraz więcej piszecie do nas. Są to wielokrotnie bardzo ciekawe materiały z którymi chcemy się dzielić na łamach pisma. Jeśli chcecie podyskutować o tym co pisaliśmy. A może macie coś ciekawego do powiedzenia. Piszcie do nas, a my wybierzemy najciekawsze listy i opublikujemy ja na łamach MMM.
Mamy również konkursy. Do wygrania ciekawe urządzenia oraz kurs najnowszego języka programowania na iOS. Polecamy.
Wrześniowy numer Mój Mac Magazyn wspierają: iDream, TP-Link, Mobilo.pl,  Educativo oraz Fujitsu.
Pobierz nowy numer MMM

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!