^

#7 – Wideo na Macu

Przemysław Marczyński

19 października 2015

Jesteśmy dumni! Realizuje się jeden z bardzo ważnych etapów na drodze Mój Mac Magazyn. Nowy numer który właśnie otrzymujecie jest efektem długiej pracy, doglądania każdego szczegółu i dążenia niemal do doskonałości w projektowaniu wyglądu czasopisma. Siódmy numer Mój Mac Magazyn zmienia się na waszych oczach 😉

Pobierz nowy numer Mój Mac Magazyn

Pozwólcie, że podziękuję tutaj ponownie ekipie która stoi za nowym logotypem magazynu. Boldway wzięło na swoje barki przygotowanie nowej makiety czasopisma. Stworzyli coś wyjątkowego. Czytanie treści w MMM wchodzi na zupełnie inny poziom oferując Wam komfort konsumpcji treści zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych. Drugie, równie niskie ukłony ślę do DigiPUB, które wszystko złożył i poukładało jak należy na kartkach.
mmm7_3
Mocno wierzę w to, że podobnie jak my zakochacie się w nowym wyglądzie czasopisma. Obok świetnych treści chcemy abyście mieli przyjemność z „dotykania” magazynu. Jestem przekonany, wręcz pewny, że zrobiliśmy ogromny krok „do przodu” i moje stwierdzenie w jednym z poprzednich wpisów, że Mój Mac Magazyn nie pojawi się więcej w „takiej formie” nabiera mocy wyjaśnienia. Nowy magazyn wchodzi na całkowicie inny poziom,
Machina jaką staje się MMM nabiera rozpędu. My sami widząc efekty naszych działań decydujemy się na to aby projekt ten był naszym pełnoetatowym zajęciem i źródłem utrzymania. Od dzisiaj poświęcamy mu każdą wolną chwilę i jeszcze większy nakład pracy. Uwierzcie nam, że to nie koniec zmian. Wkrótce odsłonimy rąbki kolejnych rewolucji tym razem w przestrzeni iOS.
Mój Mac Magazyn ma ogromny potencjał, a my niesiemy w sobie ogromne zasoby energii i pomysłów. Wydarzenia związane z projektowaniem makiety tylko utwierdziły nas w tym, że chcemy poświęcić się temu projektowi do końca. Mamy świetny zespół który ciągle się powiększa. Mamy doświadczenie. I co najważniejsze mamy Was drodzy Czytelnicy 😉
mmm7_1
Kończąc wstęp o wyglądzie (wybaczcie jeśli był za długi ale sami nie możemy jeszcze ochłonąć ;-)) zapraszam do lektury nowego wydania. Temat wiodący to wideo na Macu. Poznacie tutaj narzędzia do oglądania filmów. Odkryjemy razem możliwości iMovie.
Testujemy nowego iPhonea 6S oraz MacBooka Pro Retina. Fani fotografii sięgną zapewne po recenzję Canona 5Ds dostarczonego przez digital24.pl.
W tym wydaniu pojawiają się nowi, fantastyczni autorzy. Dział kultura zostaje wzmocniony Mirosławem Adamowskim (poznaliście go już w wydaniu Retro pod pseudonimem Nomad). Do pisania wraca również Marek Telecki. O starych filmach rozpisuje się fantastycznie Alicja Ignaczak. Nie zabrakło również gościnnego wpisu Michała Krzemińskiego o Apple Watch i bieganiu.
mmm7_2
Nie brakło również konkursu. Jak na wydanie o wideo oddajemy Wam pięć voucherów na 90 dni dostępu do serwisu HBO GO (www.hbogo.pl). Miejsca gdzie będziecie mogli oglądać najlepsze filmy i seriale zarówno na telewizorze, komputerze jak i iPadzie.
Zapraszamy do lektury. Nowy, rewolucyjny Mój Mac Magazyn już na Was czeka 😉

Pobierz nowy numer Mój Mac Magazyn

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Krzysztof Kwiatkowski

  świetny numer, i jakże obszerny. Już myślałem że poprzedni wpis wzbudził pewne obawy co dalej, a jak widzę „to dalej” to świetny pod względem treści jak i układu magazyn. Dla mnie numer jeden. Bardzo podoba mi się dział opisów z programami bo czasem można znaleźć dla siebie coś nowego.

  • pemmax

   Dziękuję Panie Krzysztofie. Miło nam bardzo.

 2. Marcin

  mam problem bo norton mi daje taki komunikat: chrome-extension://cjabmdjcfcfdmffimndhafhblfmpjdpe/RedirectPages/PAGEBADREDIRECT.HTML

Funkcja trackback/Funkcja pingback

 1. [Anime] Wilcze dzieci - jak wychować małe wilczęta? | Expij.pl - […] Tekst opublikowany także w październikowym numerze MMM. […]