Wybierz Strona

[KONKURS] Wygraj aplikację do odzyskiwania danych – Data Recovery Wizard for Mac Pro

Razem z firmą EaseUS mamy przyjemność rozdać Wam pięć licencji na program do odzyskiwania skasowanych danych – Data Recovery Wizard for Mac Pro. Przykład takiego działania twórcy aplikacji opisują u siebie na blogu.

Wśród podstawowego wachlarza aplikacji na OS X zawsze warto zaopatrzyć się w narzędzie pokroju Data Recovery Wizard for Mac. Nigdy nie wiadomo kiedy „przez przypadek” usuniemy potrzebne dane. Dziś każdy z zarejestrowanych czytelników w newsletterze będzię mógł wygrać jedną z pięciu licencji Data Recovery Wizard for Macw wersji Pro o wartości 89,95 dolarów.

Konkurs

Aby zdobyć jedną z pięciu licencji prosimy o przesłanie na konkurs@mojmac.pl odpowiedzi na pytanie konkursowe:

Od ilu lat firma EaseUS jest obecna na rynku tworząc oprogramowanie dla systemów OS X, Windows, iOS i Android?

Wymagania

Aby wziąć udział w konkursie musisz do dnia 08.07.2015 prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Drugim wymogiem jest przesłanie odpowiedzi z adresu który znajduje się w naszym newsletterze.

Życzymy dobrej zabawy 😉

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Komentarz

  1. pemmax

    Kończymy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu. W późniejszym terminie opublikuję tu listę zwycięzców i prześlę im licencję na e-mail. Dzięki za wspólną zabawę.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!