Wybierz Strona

Zapraszamy na spotkania WWDC 2015

Wwdc2015

Spotkania w czasie konferencji Apple stają się powoli tradycją wśród polskich użytkowników iSprzętu. My również chcemy przyłączyć się do tego wydarzenia i zorganizować podobne spotkanie w Kielcach oraz Wrocławiu. 

Kieleckie spotkanie będzie pierwszym organizowanym w tym regionie. Miejsce wydarzenia świetne – nowy lokal John Burg. Nie zabraknie również konkursów. Sponsorem nagród jest sklep iZone. Będę miał również okazję opowiedzieć „O wyborze najlepszego komputera”. Mam nadzieję, że uda nam się zorganizować w Kielcach cykliczne spotkania MacUserów. Jestem pewien, że będziemy się dobrze bawić i spędzimy czas w dobrej Makowej atmosferze. Startujemy o 18:00 krotką prezentacją, a kończymy konkursem.

Spotkanie w Kielcach – dołącz do wydarzenia

Wrocław również zaprasza! Część redakcji z okolic tego pięknego miasta już kolejny raz organizuje oglądanie WWDC. Nie wymaga więc ono specjalnej promocji bo jestem pewien, że znacie już spotkania w Cocofli przy ulicy Włodkowica 9. Mocna grupa reprezentantów Mój Mac Magazyn tam zagości zatem gwarantujemy dobrze spędzony czas.

Spotkanie we Wrocławiu – dołącz do wydarzenia

Zapraszamy serdecznie do wyjścia z sieci i spotkania się z ludźmi „na żywo”. Konferencja WWDC jest dobrym ku temu czasem. W każdym większym mieście prawdopodobnie takie wydarzenie jest organizowane. Warto się wybrać.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!