Wybierz Strona

Jesteśmy wszędzie…

… prawie wszędzie 😉 Ale faktem jest, że ostatnie miesiące były intensywnym czasem dla Mój Mac Magazyn. Postawiliśmy sobie prosty cel – dotrzeć do jak największej liczby czytelników z dobrą treścią o produktach Apple. Mocno wierzę, że na jakość publikacji w MMM nie narzekacie jednak sporo mieliśmy do zrobienia w temacie sposobu dotarcia do treści. Zrobiliśmy ogromny krok do przodu w tej materii chcąc ułatwić Wam konsumpcję treści pisma.

Mamy swoją aplikację w Kiosku

Mojmag

Pierwsza i najważniejsza zmiana ostatnich dni to pojawienie się Mój Mac Magazyn w Kiosku u Apple. Jest ot najprostszy sposób czytania pisma na iPadzie oraz iPhonie. Za przygotowaniem programu stoi PressPad, który w błyskawicznym tempie pomógł nam wejść do iTunes. Mamy nadzieję, że polubicie tą formę czytania magazynu.

Mój Mac Magazyn w Kiosku – pobierz aplikację

Jesteśmy w największych księgarniach elektronicznych

Ekiosk

To nie była łatwa droga ale najważniejsze jest, że się udało. Magazyn jest dostępny w największych e-księgarniach w Polsce. Mój Mac Magazyn nie jest skierowany tylko dla użytkowników sprzętu Apple. Dlatego chcieliśmy dać możliwość dotarcia do pisma osobom które nie posiadają urządzeń z iOS. Dlatego podpisaliśmy umowy na dystrybucję treści z e-Kioskiem, Nexto oraz Publio. Ufamy, że dzięki temu dotrzemy do ludzi lubiących czytać dobre teksty o technologii.

Publio – czytaj
e-Kiosk – czytaj
Nexto – czytaj 

Społecznościowe ISSUU

ISSUU Mój Mac

Pierwszym krokiem jaki poczyniliśmy w próbie przeniesienia magazynu na tablety był serwis ISSUU. Miał to być tymczasowy zabieg, proteza oczekująca aplikacji w Kiosku. Okazuje się, że wiele osób zaczęło czytać magazyn właśnie przez to źródło dystrybucji. Nie będziemy zatem rezygnować z ISSUU. Mam nadzieję, że to miejsce również przyjaźnie patrzy na naszą pracę i pomaga Wam w dotarciu do kolejnych wydań pisma.

Mój Mac Magazyn na ISSUU – czytaj

Jak zawsze w PDF

Nie może nas zabraknąć w formie otwartego PDFa. Lubimy PDFy bo na każdej platformie można go otworzyć i zagłębić się w lekturę magazynu. Informacja o nowych wydaniach Mój Mac Magazyn zawsze będzie opublikowana na stronie w kategorii magazyn

Przy tej okazji wspomnę, że warto zapisać się do naszego newslettera. To Ci czytelnicy zawsze jako pierwsi mają dostęp do numeru i to Oni mogą brać udział w naszych konkursach. Dla nas Wasza obecność wśród czytelników pisma to także możliwość rozwijania się projektu. Musicie wiedzieć, że jest to dla nas ważny argument podczas rozmów z firmami, które mogą nas wesprzeć aby MMM był darmowym i dobrym magazynem. Miejcie to na uwadze. 

Mamy nadzieję, że wszystkie powyższe przedsięwzięcia pomogą wszystkim aby łatwo dotrzeć do treści Mój Mac Magazyn. Robimy to przede wszystkim dla Waszej wygody. Prawda jest taka, że bez Was, bez naszych czytelników ten projekt nie miałby najmniejszego sensu. Mamy zatem nadzieję, że rozwój magazynu idzie w dobrym kierunku. Jeśli macie jakieś uwagi lub pomysły piszcie. Czytamy wszystkie wiadomości i w miarę naszych możliwości staramy się na wszystkie odpowiadać.

A już wkrótce kolejny numer Mój Mac Magazyn. Do przeczytania…

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

3 komentarze

 1. osxuser

  Działa to komuś na iPad 2? Bo mnie w ogóle. Chodzi o Kiosk z AppStore.

  Odpowiedz
  • pemmax

   Spróbuj zrobić reset iPada.

   Odpowiedz
   • osxuser

    Ale inne magazyny działają OK. To nie po applowemu. Magazyn w ogóle się nie ściąga. Brak postępu.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!