^

Mój Mac Magazyn nr 1

Mojmacmagazyn1
Nową publikację – Mój Mac Magazyn – uważam za otwartą. Mam nadzieję, że będzie się ją Państwu czytać wygodnie i przyjemnie. Dołożyłem wielu starań abyście wypatrywali już kolejnego numeru. Pojawi się on na początku kwietnia. Cel jest śmiały – Mój Mac Magazyn ma być miesięcznikiem. Główne działy tematyczne to: felietony, recenzje sprzętu i aplikacji, porady i garść kultury o muzyce i filmie. Na tych filarach ma się opierać MMM. Dołożymy wszelkich starań aby działy te rozwijały się prężnie.
Właśnie… Z projektu autorskiego, który gdzieś tam w głowie kiełkował. Z miniMagazynu, którego miałem być jedynym autorem wyłania się zupełnie nowy obraz publikacji. Okazuje się, że na blogu pojawiają się ludzie, którzy  chcą poświęcić swój czas, wychodzą z inicjatywą i mówią… wiesz, mogę coś dla ciebie napisać. Co więcej, słuchaj, złożę Ci ten magazyn i zrobię korektę. Pierwsze objawy tej spontaniczności przeczytacie już w tym numerze. Sebastian Szwarc pisze dziś dla Was o filmach. Michał Masłowski wyjaśnia sukces akcji Apple. Dlatego z ogromną przyjemnością informuję, że Mój Mac Magazyn jest dziełem wielu osób. Tak na prawdę ja jedynie podrzuciłem pomysł. Nic więcej. Za to wielkie dziękuję bo wyszedł bardzo fajny materiał, którego nie musimy się wstydzić 😉
Pierwszy numer Mój Mac Magazyn można pobrać korzystając z odnośnika na końcu wpisu. Zachęcam Was jednak do wpisania się na listę Czytelników. Dla rozwoju projektu cyferki są bardzo ważne. Nasi partnerzy uważnie patrzą na to ile osób sięga po MMM. Zależy nam więc na tym aby skutecznie się wykazać i móc serwować Wam chociażby tak świetne konkursy jak w tym numerze. A są tu do wygrania aplikacje: Records – baza danych i Live Interior 3D – narzędzie do projektowania wnętrz. Na deser mam dysk zewnętrzny ze złączem Thunderbolt od firmy Freecom – Mobile Drive Mg. Udział w konkursie zarezerwowany jest dla najwierniejszych czytelników. Też możesz do nich dołączyć^^ – https://mojmac.pl/nasi-czytelnicy/
Życzę miłej lektury. Za wszelkie uwagi związane z tym wydaniem będę równie wdzięczny.
Pobierz Mój Mac Magazyn nr 1 – http://bit.ly/MMM01_2015
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Sebastian Żaruk

  Po pierwszym numerze zapowiada się całkiem ciekawie !!! Pozdrawiam.

 2. BartoszDobrowolski

  Panie Przemku po co Pan wypuszcza produkt do czytania którego czytać się nie da. Oczopląs przy takim składzie, gdzie każda linijka jest inna, murowany. Po wstępie mam dość, nie zapuszczam się dalej, bo to bieg z przeszkodami.

  • pemmax

   Jest trudno. Będzie lepiej.

   • BartoszDobrowolski

    To trudno że trudno, pożyjemy zobaczymy. A na razie nie poczytamy.

    • pemmax

     Do przeczytania zatem.

 3. miroslaf

  Dzięki bardzo. Przyjemna lektura.