Wybierz Strona

T-Mobile znów rozdaje Evernote

Tmevernote

Zjawisko jest to dość nietypowe ale… zdarza się 😉 Operatorzy czasem obok rachunków za telefon podsuwają nam miłe niespodzianki. Od T-Mobile operatora sieci komórkowej i Evernote (usługi którą uwielbiam i będę wychwalał) otrzymałem prezent w postaci punktów Evenote. Dzięki nim będę mógł przez pół roku korzystać z notatnika w wersji Premium. Rok temu od tego samego tandemu otrzymałem roczny dostęp do wersji Premium. Jeśli zarejestrujesz się w Evernote pierwszy raz to na Twoim koncie pojawi się możliwość skorzystania z dostępu do „zielonych notatek” przez 365 dni.

Lubię takie niespodzianki. Nie dość, że doskonale wkomponowują się w moje potrzeby to dodatkowo tworzą bardzo pozytywny wizerunek firmy w oczach klienta. Chociaż wciąż nie mogę w moim iPhonie włączyć funkcji 2G, a sieć 3G w mojej okolicy skutecznie drenuje mi baterię telefonu będąc na skraju zasięgu to ten gest chwilowo łagodzi moje rozżalenie. 

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

7 komentarzy

 1. gregvip

  To ciekawe bo u mnie w T-mobile w iPhone 4s w ustawieniach > Sieć Komórkowa mam przełącznik Włącz 3G i działa bez problemu.

  Odpowiedz
  • pemmax

   Zgadza się. iPhone 4S daje radę. Jednak iP5S już nie ;-(

   Odpowiedz
   • Behinder

    To nie zależy od operatora czasem?

    Odpowiedz
    • pemmax

     Dokładnie tak. Wina operatora.

     Odpowiedz
 2. AndroidSsie

  Czyli znowu promowanie tych co nie maja konta. Kolejny powód dla lojalnych klientów zeby zastanowić sie nad odejsciem…

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!