^

Przeglądarka Chrome zaktualizowana do wersji 39

Przemysław Marczyński

18 listopada 2014

Google wydał dużą aktualizacje do swojej przeglądarki Chrome. Dla użytkowników OS X to istotna zmiana.

Nigdy nie zrozumiem tej drapieżnej numeracji. Wersja 39… Mimo to bardzo ważna zmiana – 64-bity.

Więcej na blogu – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. Anna Serbon

  chinski na skypa!
  Samodzielnie przestudiować mowę jednocześnie i prosto, i skomplikowano. Poprawnie organizujecie swoje zajmowanie, wybierzcie odpowiednią metodykę, znajdziecie dobre podręczniki i słowniki – i nauczanie może nawet przekształcić się na hobby.
  Moje osobiste doświadczenie to kompania Preply-studiowanie języka metodą callana.Organizacja Metody Callana opracowała metodę, która skraca 4-krotnie czas studiowania języka. Szybkie tempo nauki pozwala pokonać nudę i dekoncentrację, a starannie opracowany system powtórek pomaga w trwałym zapamiętaniu materiału. Chciałbyś się uczyć nie wychodząc z domu, ale nie masz ochoty na standardowe zajęcia z lektorem w fotelu obok?!!!!W Preply zawsze jest możliwość studiowania języka na Skype z native speakerem. Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm. Na przykład nawet skomplikowany język jak chiński łatwo możecie przestudiować przez skype.Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka chińskiego online z nośnikami mowy „native speaker”. Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo! Wykwalifikowani wykładowcy !
  http://preply.com/pl/chiński-przez-skype
  Jestem świeżo upieczoną entuzjastką nauki języka przez Skypa!!