Wybierz Strona

Pixelmator dla iPada już w iTunes

Pixelmatorforipad

Pixelmatora nie trzeba mam nadzieję nikomu przedstawiać. Ten świetny edytor graficzny zdobył serca użytkowników Maków za doskonały współczynnik ceny do możliwości jakie oferuje. Do tego fantastyczny interfejs sprawia, że kto jeszcze nie ma go na swoim komputerze, ten koniecznie musi się udać na zakupy. Bracia Dailide doszli do wniosku, że jeśli wersja OS X zrobiła taką furorę to trzeba również potrząsnąć środowiskiem iOS. I tak powstaje zapowiadający się na prawdziwą perełkę Pixelmator dla iPad’a.

Pixelmator for iPad

Lista możliwości jest naprawdę imponująca. Gotowe szablony, pędzle, narzędzia retuszu o edycji kontrastu/jasności, rozmycia, efekty specjalne, warstwy… Lista ciągnie się w nieskończoność, a całą listę znajdziecie tutaj. Cena również bardzo przyzwoita – 4,49 Euro. Jedyny mankament to wymóg iOS 8.

Pixelmator dla ipada

A tu możecie podejrzeć Pixelmatora w działaniu.

Witryna – http://www.pixelmator.com/ipad/

Pixelmator dla iPada w iTunes – https://itunes.apple.com/pl/app/pixelmator/id924695435?mt=8

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!