^

Prenumerata Macworld tańsza o połowę

Przemysław Marczyński

26 września 2014

Banner

Lubicie czasopism w postaci cyfrowej? Ja jestem zagorzałym fanem i to jest jedyna w mojej ocenie przestrzeń „do czytania” w której iPad rozkłada na łopatki Kindle’a. Mniejsza jednak o szczegóły na czym czytamy. Ważne jest za ile kupujemy! 😉 Jestem uzależniony od serwisu Zinio. Nie dość, że mają świetna aplikację na iPada to również magazyn czytany w przeglądarce również „daje radę”. Co więcej w Zinio możecie spotkać często promocje na czasopisma. Tak jest również i tym razem, gdzie w cenie rocznego abonamentu otrzymamy dwa lata na czytanie naszych ulubionych gazet.

Wśród tytułów znajdziemy między innymi: Popular Photography, Top Gear, Runners, Men’s Health czy PC Advisor, Jednak dla mnie najważniejsza jest obecność miesięcznika Macworld UK. Koszt wykupienia na dwa lata wynosi 19,68 Funtów (około 105 zł).

Macworld UK October 2014 Read Zinio Digital Magazines

W klimacie Apple znajdziecie również dwa czasopisma poświęcone iOS: iPad&iPhone oraz iPhone Life.

Idzie jesień. Przycupnąć przy kawie w fotelu gdy za oknem pada, a my trzymamy w ręku świeżutkie wydanie Macworld…. niezastąpione doświadczenie. Polecam spróbować, szczególnie, że cena kusi. Czas promocji ograniczony czasowo.

Witryna Zinio z magazynami promocji „2 lata subskrypcji w cenie 1 roku” – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy