^

Paczka z aplikacjami. Wreszcie coś dobrego.

Przemysław Marczyński

15 września 2014

Już dawno nie widziałem ciekawego zestawu programów. A zwyczajnie już dawno nie widziałem paczki od MacUpdate. Wystartowała Paczka aplikacji w cenie 49,99 dolarów. I powiem Wam szczerze – jest świetna.
Cztery aplikacje zasługują w mojej ocenie na jej kupno.

Pierwsza to Scrvener. Nie będę się rozpisywał nad tą produkcja bo nie sądzę, żeby osoby „piszące” jej nie znają. Bezapelacyjnie najlepszy program dla autorów tekstów/książek. Kombajn w swojej klasie.

Ember to aplikacja, którą docenią wszelkiej maści graficy. Robimy zrzuty ekranu stron internetowych, zapisujemy ciekawe grafiki do notatnika. Tworzymy kolekcje interesujących projektów.

NoteBook 4,
 rewelacyjny program-notatnik. Swojego czasu było to moje narzędzie tuż obok programu pocztowego. Wygodny, bogaty w funkcje i intuicyjny. Trzeba go spróbować.

iStat Menus 5
, jestem od niego uzależniony. Ten program monitoruje wszystkie czynności żīciowe komputera. Gdy coś w moim Maku zwalnia natychmiast zerkam na wykresy w menu systemowym. iStat pokazuje gdzie jest problem, co zjada najwięcej pamięci. Dla mnie jedno z podstawowych narzędzi jakie instaluję natychmiast na nowym Maku.

Toast Titanium 12 najlepszy program do nagrywania płyt. To w wielkim skrócie tyle i aż tyle o tej produkcji.

To nie wszystkie aplikacje w tym zestawieniu. Znajdziemy tu 10 produkcji w tym Sim City 4 Deluxe. Świetne zestaw. Polecam.
Promocja trwa przez tydzień. Jeśli zdecydujecie się na zakup polecam skorzystać z linku poniżej. Autor będzie wdzięczny.

Kup paczkę aplikacji – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Behinder

    Dawno już nie wypalałem płyt 😀 ajeśli juz to itunes dawał radę:D