^

Miła cyfrowa niespodzianka

Przemysław Marczyński

16 sierpnia 2014


Mam dziś urodziny. Tak, latka lecą. Włosy lecą. Krzyż boli. Ręce coraz dłuższe. Miło mi strasznie, że pamiętacie i tak ochoczo składacie życzenia. Szczerze, to jedna z najsympatyczniejszych rzeczy jaka w sieci mi się przytrafia. Ludzie, których w większości nie spotkałem składają życzenia. Ze sporą grupką z Was ciągnę ten Makowy wózek już kilka lat i mam wrażenie, że znamy się lepiej niż z ludźmi z mojej ulicy.
Przy okazji Robercie, wielkie dzięki za prezent. Świetna płyta 😉 Nie spodziewałem się, że podarunek w skrzynce e-mail może być równie miły jak ten podany w ładnie zapakowanym pudełku. To chyba kolejny sygnał, że co cyfrowe staje się równie ważne jak papierowe, drewniane, metalowe… fizycznie obecne przedmioty w naszum codziennym bytowaniu. Kolejny mój prezent przyjaciołom zrobię chyba w podobny sposób. Efekt zaskoczenia gwarantowany, bo jeszcze mało popularny.

Jeśli będziecie chcieli zrobić komuś niespodziankę jak Robert mi, to musicie zrobić kilka prostych. Otwieramy stronę albumu jaki chcemy przekazać znajomemu. Klikamy w mały trójkąt na przycisku zakupu płyty. Z rozwiniętego menu wybieramy – Gift this album (Podaruj album).

Następnie w polu „To:” podajemy e-mail znajomego, a w polu Message możemy wpisać treść życzeń. Możemy także ustalić czy prezent wysyłamy teraz (Now), czy innego dnia (Other Date).

Udanych prezentów życzę 😉

PS.
Jak widać koperty z prezentami są rozmaite. Ehhh Karol, Karol. Wiesz jak mnie rozpieścić 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Lokinpl

    Dołączam się do życzeń.
    Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia!