^

Photoshop i Lightroom taniej dzięki serwisowi 500px

Przemysław Marczyński

12 sierpnia 2014

500px logo
Serwis 500px to miejsce gdzie możesz przechowywać swoje zdjęcia. Strona wygląda doskonale, a ich aplikacja na iOS skusiła mnie do wykupienia tam abonamentu. W „pięciuset pikselach” lubię jednak najbardziej zdjęcia, które się tam pojawiają.  Z przyjemnością siadam do tego zakątka internetu, żeby podziwiać kunszt ludzi zerkających przez obiektyw. Jeśli jeszcze nie macie tu swojego konta, sugeruję je założyć (jest darmowa opcja) i śledzić doskonałych fotografów.
500px Following
Kilka dni temu pojawiła się ciekawa oferta na abonament w tym serwisie. Nosi nazwę Awesome + Adobe. Po jego wykupieniu mamy dostęp do najwyższego pakietu Awesome – nielimitowaną możliwość publikacji zdjęć, statystyki odwiedzin, portfolio własnych zdjęć. Co jednak ciekawsze otrzymujemy dostęp do chmury Adobe Creative Cloud Fotografia. Innymi słowy otrzymujemy dostęp do Photoshopa i Lightroom’a. Koszt jaki poniesiemy to 165 dolarów na rok (płatne z góry). Normalna cena dostępu do tych aplikacji wynosi u nas 12,29Euro. Kalkulator w dłoń i już wiemy, że kupując poprzez 500px zyskujemy 2Euro miesięcznie a do tego mamy dostęp do najlepszej galerii internetowej w sieci.
500pxUpgrade
Płatności za pakiet 500px Awesome + Adobe możemy dokonać poprzez PayPal’a lub kartą kredytową. Po dokonaniu wpłaty otrzymamy kod z instrukcją aktywacji pakietu Adobe Creative Cloud.
Świetny serwis, dobra cena i najlepsze narzędzia dla grafików. Mam nadzieję, że skorzystacie 😉
Witryna 500px – www.500px.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Pawciu

  Tytuł powinien brzmieć:
  Photoshop i Lightroom drożej dzięki serwisowi 500px
  Aktualna cena wynosi 9,99€ miesięcznie, co daje 9,99*12*4,2=503,74 zł, a w zakupie z 500px 165$*3,1465=517,17. Dodatkowo dzięki zakupowi w Adobe nie musimy wybulić całej kasy od razu tylko płacimy w dwunastu nieoprocentowanych ratach 🙂
  Dostęp do 500px można mieć za darmo bez płacenia, z limitem wgrywania 20 zdjęć tygodniowo, i bez rozbudowanych statystyk. Jak ktoś nie jest zawodowym fotografem żyjącym z robienia zdjęć, to nie ma większego sensu kupowania ekstra pakietów w 500px.com

  • pemmax

   Przeczytaj regulamin zakupu na stronie Adobe.

    • pemmax

     Chodzi mi o to, że podałeś cenę z promocji, która się w sierpniu skończy. To nieuczciwe ;-P

     • Pawciu

      Wziąłem pod uwagę ceny na dzień pisania artykułu 😉

     • Anna Surawska

      Uczciwe, bo oferta na 500px też jest promocją 🙂

      • pemmax

       Z tego co wiem to będzie tam na stałe.